لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند - 5.0 out of 5 based on 1 vote

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

خوب است بدانیم که هاستل ها در هند یک مفهوم نسبتا جدید هستند، برخی هاستل های کوچک اما در سطح عالی وجود دارند اما اگر به دنبال یک تجربه خاص مانند هاستل های کوله پشتی چی هستید که در اروپا ، آمریکا ویا استرالیا پیدا میکنید، بهتر است به سراغ هاستل های کوله پشتی زنجیره ای معروف بروید. بزرگترین و نخستین زنجیره هاستل های کوله پشتی چی در هند Zostel است و به سرعت در حال گسترش هستند که شامل تعداد زیادی هاستل در سراسر هند میباشد. 

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

هاستل های خوب در شمال و جنوب هند

Stops یک زنجیره هاستل کوچک و شیک است که بسیاری فعالیت های فرهنگی و سرگرم کننده و تورهای پیاده روی ارزان قیمت را دارد. (۴ هاستل در شمال هند) Moustache و Backpacker Panda همچنین در حال گسترش زنجیره هاستل در سراسر هند هستند. در جنوب هند The Hostel Crowd دارای تعدادی هاستل عالی در گوا و کرالا میباشد و در کارناتاکا و تامیل نودا هاستل Vedanta Wake Up معروف است. در هاستل Zostel McLeod Ganj هاستل Stops در دهلی در نزدیکی محله شلوغ واقع شده است که محله ای عالی برای خرید و نزدیک به مناظر دهلی قدیم است. Stops یک فضای شیک ، دوست داشتنی و اجتماعی با آشپزخانه مشترک، چای عصرانه رایگان و بالکن های آرام است. همچنین دارای تعداد زیادی فعالیت ها، بازی ها و کتابخانه ای با تعداد بسیار زیادی کتاب و مستندات در هند است. این هاستل همچنین تورهای مسافرتی ارزان قیمت و جالب پیاده روی اجرا میکند، مانند پیاده روی بازار ، پیاده گردی غذا و حتی تور ارواح.

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

هاستل Madpacker’s و Backpacker Panda در جنوب دهلی

هاستل Madpacker’s در جنوب دهلی قرار دارد. این هاستل با تمام ملزومات مانند فضای عمومی ، اتاق خواب (مختلط و فقط بانوان) یک اتاق خصوصی، حمام مشترک و یک تراس پشت بام، یکی از تمیزترین فضاهای موجود در شهر میباشد. اگر میخواهید در نزدیکی محله شلوغ شهر باشید هاستل Backpacker Panda را انتخاب کنید. هاستلی روشن ، تمیز و راحت با خوابگا ها و اتاق های خصوصی است. تخت خوابها دارای چراغ مطالعه فردی ، سوکت های برق و قفسه های قفل دار است. همچنین یک تراس بزرگ برای استفاده از هوا و برقراری ارتباط همراه با وای فای خوب، یک آشپزخانه مشترک و کارمندان مودب دارد. 

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

هاستل های آگرا

بهترین هاستل های کوله پشتی چی ها در آگرا هاستل Moustache در یک ساختمان واقعا با حال و رنگارنگ واقع شده که به نظر میرسد یک کاخ است. دارای یک فضای روباز زیبا ، یک رستوران و یک فضای مشترک رنگی است که برای برقراری ارتباط با دیگر کوله پشتی چی ها مناسب است. دارای خوابگاه های مشترک، فقط مخصوص بانوان و خوابگا های اختصاصی است. همه اتاق ها تمیز و راحت است و کارمندان مودب هستند. فاصله این هاستل تا تاج محل پیاده ۱۵ دقیقه است. هاستل zostel آگرا ، یک خوابگاه شاد در قلب محله تاج محل با اتاق های خصوصی و تهویه مطبوع و خوابگاه های ۴ نفره میباشد. برخی از اتاق ها دارای بالکن خصوصی با منظره ای از شهر و و باغ های هاستل است. یک اتاق مشترک برای دیدار با مهمانان دیگر در تور گشت شهر وجود دارد. یک دستوران زیبا هم دارد. 

لیستی از بهترین هاستل های کوله پشتی چی در هند

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

تور هند

تور هند نوروز 94

تور هند ویژه شهریور 94

تور هند ویژه تعطیلات شهریور 94

تور هند لحظه آخری شهریور 94

تور هند ویژه شهریور 94 با قیمت مناسب