ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مخالفت شرکت های فناوری با سیاست های مهاجرتی ترامپ

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک، آن را "غیر انسانی" نامیده است. موسسات Airbnb، Brian Chesky، Joe Gebbia و Nathan Blecharczyk می گویند این یک اقدام "غیر اخلاقی است". و شرکت مایکروسافت خود را "ناامید" توصیف میکند. همه این واکنش ها در پی اقدامات مهاجرتی ترامپ صورت گرفته است. طبق سیاست های جدید ترامپ، اعضای خانواده هایی که به طور غیر قانونی از مرز های ایالت عبور می کنند، از یکدیگر جدا می شوند. این حرکت باعث شد تا هزاران کودک مهاجر به وسیله دولت امریکا به کمپ های اقامتی اطراف کشور فرستاده شوند. تصاویری که باعث خشم بین المللی شده است، حتی از طرف حزب خود ترامپ. روز دوشنبه شرکت های فن آوری به صدور اظهاراتی در پی محکوم کردن اقدامات دولت ترامپ، پرداخته اند.

مخالفت شرکت های فناوری با سیاست های مهاجرتی ترامپ

مایکروسافت

مایکروسافت با اجرای قوانین مهاجرت و گمرک ایالات متحده و حفاظت از مرزهای ایالات متحده در پروژه های مربوط به جداسازی کودکان از خانواده هایشان در مرز فعالیت نمی کند. به عنوان یک شرکت، مایکروسافت از جدایی اجباری کودکان از والدینشان در مرز ناراحت است. به عنوان یک شرکت، مایکروسافت بیش از 20 سال است که تکنولوژی را با حاکمیت قانون ترکیب می کند تا اطمینان حاصل شود که کودکان مهاجر و پناهنده می توانند در کنار خانواده های خود بمانند. ما از دولت می خواهیم که سیاست خود را تغییر دهد و کنگره آن را تصویب کند تا اطمینان حاصل شود که اطفال دیگر از خانواده هایشان جدا نمی شوند. مدیر عامل شرکت مایکروسافت، ساتیا نادلا گفت این سیاست جدید بی رحمانه است و ما برای تغییر آن در حال مذاکره هستیم".

مخالفت شرکت های فناوری با سیاست های مهاجرتی ترامپ

گوگل

Sundar Pichai، مدیرعامل گوگل، گفت که داستان ها و تصاویر خانواده هایی که از هم جدا می شوند، وحشتناک هستند و از دولت ایالات متحده درخواست کرد که "روش بهتر و انسانی تر" را پیدا کنند.

اپل

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک گفت که حرکت های دولت ترامپ، "غیر انسانی" بوده و "باید متوقف شود". کوک به ایرلند تایمز گفت: "این دلهره آور است که این تصاویر دلخراش را ببیند و صدای بچه ها را بشنوید. بچه ها آسیب پذیر ترین افراد در هر جامعه هستند. من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد غیر انسانی است و باید متوقف شود."

مخالفت شرکت های فناوری با سیاست های مهاجرتی ترامپ

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

هتل شرکت نفت مشهد

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد