مشکلات سینه های بزرگ در زنان - 4.5 out of 5 based on 4 votes

مشکلات سینه های بزرگ در زنان

مشکلات سینه های بزرگ در زنان
 مشکلات  در بارداری
در بارداری مشکلات سینه بیشتر دیده می شود. بعد از زایمان سینه ها سنگین تر می شود. هم چنین هنگام نشستن و ایستادن و صاف کردن شانه ها، به پشت فرد فشار وارد می شود زیرا  وزن سینه ها زیاد است. به علت بزرگ بودن سینه ها، حمل نوزاد روی قفسه سینه کار آسانی نیست.
 شیردهی تقریبا غیر ممکن است
بدترین مشکل در هنگام داشتن سینه های بزرگ، شیردهی است. داشتن سینه های بزرگ باعث دشوارتر شدن شیردهی می شود. در هنگام شیردهی نوزاد، صورت او بین سینه ها گم می شود. افرادی که سینه بزرگی دارنند چون نوزاد به درستی نمی تواند شیر بخورد، نوک سینه ها متورم و خونخورده می شود و در حالت نشستن، هنگام شیردهی نیز باعث درد بدن می شود.
 درد در حین ورزش

مشکلات سینه های بزرگ در زنان
ورزش با سینه های بزرگ بسیار سخت و دردناک است. هم چنین هنگام ورزش کردن، ضربه های شدیدی را وارد می کند که باعث درد نه تنها در قفسه سینه بلکه در پشت می شود زیرا در هنگام ورزش، وزن بر قفسه سینه و پشت فشار وارد می کند. حتی بهترین و گران ترین سوتین های ورزشی نیز به طور کامل مشکل را حل نمی کند.
خواب کمتر لذت بخش است
این افراد نمی توانند به راحتی بخوابند مخصوصا اگر عادت دارند روی شکم دراز بکشند. برای رفع این مشکل می توانند یک بالش زیر باسن قرار دهند تا فشار از روی سینه کاهش یابد.
در آوردن سوتین دردناک است

مشکلات سینه های بزرگ در زنان
افرادی که سینه ی بزرگی دارند، نمی توانند بدون سوتین راه بروند و احساس ناراحتی و کشش روی پوست، شانه و پشت می کنند. از طرف دیگر نگه داشتن سینه های بزرگ در یک سوتین در تمام طول روز می تواند بسیار دردناک باشد، به خصوص در دوران عادت ماهانه.
چه کاری می توان انجام داد؟
اگر نسبت به اندازه سینه هایتان احساس خوشایندی ندارید و همین قضیه باعث بروز مشکلاتی برای شما شده است، می توانید به پزشک مراجعه کرده و با ایشان مشورت کنید. پزشک عمومی وضعیت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز شما را به متخصص زیبایی ارجاع می دهد. متخصصین زیبایی می توانند در زمینه عمل جراحی سینه به شما مشورت داده و در صورت لزوم مشکل بزرگی سینه ها را به کمک عمل جراحی حل کنند.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (4 Votes)

مطالب مشابه

هتل بزرگ ارم کیش

بازار بزرگ کوش آداسی

رستوران های مالزی

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر