معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح (1)

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(1)
1-calm
برای سیستم اندروید و آیفون رایگان است. این اپلیکشن در سال 2017 بهترین اپلیکشن سال شناخته شد. این اپ برای کاهش اضطراب طراحی شده است. باعث بهبود خوابیدن و به وجود آمدن احساس بهتر در شما می شود. این اپ بر روی چهار ناحیه اصلی تمرکز دارد. مدیتیشن، تنفس، خواب و ریلکسیشن.  این اپلیکشن خدمات زیر را ارائه می دهد:
•    دوره هفت روزه آرامش؛ آموزش انجام مدیتیشن با روش‌ برنامه ریزی شده و آسان
•    دوره بیست و یک روزه آرامش؛ مدیتیشن در سطح عمیق‌تر (در نسخه پولی برنامه)
•    دوره هفت روزه خواب؛ بهبود کیفیت خواب
•    هفت جلسه مدیتیشن به مدت ۲ الی ۳۰ دقیقه که هر زمان احساس خستگی نمودید، می‌توانید آن را اجرا کنید
•    ۱۰ تصویر زیبا و آرامش‌ بخش از مناظر طبیعی که به همراه صدای پس زمینه مربوط به آن تصویر، به آرامش ذهن شما کمک می‌کنند.
•    ۱۶ ترک آرامش بخش و زیبا از استاد موزیک‌های مدیتیشن، Kip Mazuy
•    ۵۰ برنامه مدیتیشن هدایت شده برای تمرکز، خلاقیت، انرژی، اعتماد به نفس، خواب و … در نسخه پرو
•    افزوده شدن محتویات جدید به صورت ماهانه

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(1)

2- Headspace
برای سیستم اندروید و آیفون رایگان است. این اپ با استفاده از مدیتیشن به شما کمک می کند تا هر روز در بهترین حالت خود باشید. وظیفه ی این اپ فراهم کردن ابزارهای ضروری برای رسیدن به یک زندگی شادتر و سالم تر است. ده تمرین اولیه رایگان هستند، اما برای مراحل بالاتر لازم است که حق اشتراک بپردازید. در صورتی که به آرامش تان اهمیت می دهید، مطمئن باشید که  هرگز بابت پرداخت هزینه  پشیمان نخواهید شد.
با اتمام ده تمرین اولیه نوبت به تمرینات موضوعی می رسد؛ تمرینات و تکنیک هایی که به طور اختصاصی برای برطرف کردن مشکلاتی مثل ناهنجاری های خواب، ضعف روابط اجتماعی و عاطفی، استرس و مسائل دیگر طراحی شده اند.
نکته جالبی در این اپلیکشن، تمرینات اختصاصی هد اسپیس برای کودکان است تا از همان سن کم، اصول و مقدمات مدیتیشن را یاد بگیرند. بنابراین استفاده از هد اسپیس محدودیت سنی ندارد و همه می توانند از تمرینات آن بهره کافی را ببرند.
3- Mood path

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(1)

برای سیستم اندروید و آیفون رایگان است. این اپ همراه جیبی، سلامت روح و ذهن شماست. در هر زمان که شما نگران سلامت روان و ذهن بودید، وظیفه این اپ حمایت از شما خواهد بود. یکی از امکانات این اپلیکیشن ارایه انجمن‌های آنلاین حامی برای کمک هرچه بیشتر برای مقابله با مشکلات استرس و اضطراب هست.
این اپلیکیشن با ارایه تمرینات و ویدیو‌های مفید برای مقابله با استرس ها و تشویشات ذهنی شما را برای دستیابی به اهدافتان یاری می‌کند. تولیدکنندگان این اپلیکیشن تأکید دارند که هیپنوتیزم می‌تواند در کاهش افکار مزاحم و متشنج‌کننده و به‌ دنبال آن کاهش اضطراب و آرامش درونی بسیار موثر واقع شود. همچنین برای طراحی این نرم‌افزار از متخصصان هیپنوتیزم کمک گرفته‌شده و با استفاده از موسیقی و صدای طبیعت شرایط را برای ریلکسیشن فراهم می‌کند
4-Happy Not Perfect
 معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(1)

این اپ رایگان نیست و پس از ثبت نام در این اپلیکیشن، می توانید در طیف وسیعی احساسات خود را از  حالت عصبانی گرفته تا حتی دلشکستگی بیان کنید. در قسمت های دریافت انرژی این اپلیکیشن بازی های کوچک، روش های ساده و بیش از ۵۰ تمرین تنفسی وجود دارد. علاوه بر آن در بخش دیگر اپلیکیشن قسمت REFRESH در نظر گرفته شده که ۵ دقیقه طول می کشد. این بخش به آرام کردن سیستم عصبی کمک می کند و سطح کورتیزول را پایین می آورد. در مرحله بعد فرد وارد فرایند Burn Bin می شود تا افکار خود را بنویسد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال