معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح (2)

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(2)
1-pacifica
بر روی اندروید و آیفون رایگان است. این اپ حاوی جعبه ابزاری برای مقابله با استرس و نگرانی های روزانه است. این اپ به شما کمک می کند تا چرخه ی افکار ناسالم احساسات را بشکنید. هنگامی که وارد برنامه شدید، باید هدف خود را تعیین کنید. اهداف شامل «بهبود خلق و خو، کاهش استرس، کاهش استرس در اماکن عمومی و داشتن زندگی سالم‌تر» هستند. سپس صفحه‌ای گشوده شده که امکان تعیین تم برنامه را به شما می‌دهد؛ تم‌ها همگی در رابطه با اقیانوس و در شرایط مختلف همانند طلوع و غروب آفتاب هستند.
پس از تنظیم موارد خواسته شده، وارد صفحه اصلی می‌شوید که «تخته امید» نام گذاری شده است. ر این تخته تعدادی حالات و اهداف پین شده‌اند که به ترتیب شاملMood، Health، Thought و Goals هستند.
2- superbetter

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(2)
این اپ برای آیفون و اندروید رایگان است.. این اپ حاوی بازی هایی برای افزایش قابلیت انعطاف پذیری و قدرت، هوش بینی و انگیزه در مواجه موانع چالش برانگیز در زندگی است. این بازی میزان استرس و افسردگی کاربر را کاهش می دهد. این بازی نیز بر اساس تحقیقا ت پزشکی طراحی شده است.
7cups- 3 
اگر شما احساس تنهایی، افسردگی، استرس یا نگرانی می کنید. این اپ می تواند برای شما بسیار مفید باشد. این اپ حاوی درمان ها و حمایت های احساسی انلاین برای افسردگی و اضطراب است.
4-happify

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(2)

برای آیفون و اندروید رایگان است. این اپ فضایی برای غلبه بر افکار منفی و استرس است. بنابراین اگر شما احساس استرس، اضطراب یا افسردگی می کنید. این اپ می تواند به شما کمک کند تا افکار و احساساتتان را کنترل کنید با این اپلیکیشن دایم منتظر روی دادن اتفاق های خوب هستید و سعی می کنید در کوچک ترین و ساده ترین مسایل نیز، زیبایی ها را ببینید تا بتوانید آنها را در اپلیکیشن خود ثبت کنید  این اپ مجموعه ای از انواع دوره ها است که Everyday Grateful نامیده می شود. این مجموعه انواع ترفندهای لازم برای شاد بودن و لذت بردن از لحظه های زندگی رابه شما یادآوری می کند. پس از سه هفته، شما زیباتر و با مثبت اندیشی بیشتری به دنیا نگاه میکنید. تمان هدف اپلیکشن این است که استرس و هیجانات منفی را از وجود کاربر دور کند. بسیاری از افراد دایما درمورد مسایل مالی، کاری یا حتی زندگی دچار استرس های فراوان هستند اما این اپ کمک می کند تا بیشتر زمان خود را با لبخند در کنار دوستان یا همکاران سپری کنید.
5-GPS for the Soul

معرفی اپلیکشن های مفید برای سلامت ذهن و روح(2)

بیشتر جذابیت این  اپ  تمرینات تنفسی و استراتژی های مدیتیشن است. یکی از این تمرینات،«Hope»  (امید) نام دارد که شامل موسیقی های آرامش بخش و تصاویر متحرک یا نور شمع است. در این قسمت اپلیکیشن از شما می خواهد تا چشمان خود را ببندید. در این حالت میزان تپش قلب شما را اندازه گیری می کند و درس هایی همچون 6 روش ریلکس کردن برای خواب راحت تر برایتان پخش می کند.
6- Track Your Happiness
این اپلیکیشن نتیجه تلاش و تحقیق تیم روانشناسی دانشگاه هاروارد است. این اپلیکیشن نیز که برای آیفون طراحی شده است،  این اپ در مورد حال و احوالتان و اینکه چطور می توانید احساس  بهتری داشته باشید،  سوال می پرسد، با پاسخ به این سوال ها، لیستی از احوالات روحی شما برای دیگران تهیه می شود تا بتوانند به شما برای شادی های بیشتر کمک کنند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال