معرفی رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده

روزبه معین از جوان ترین نویسنده های معاصر است. او در سال 1370 در تهران به دنیا آمد و در رشته ی مهندسی شیمی تحصیل کرد. فعالیت خود را در حوزه ی ادبیات با کار نمایش نامه نویسی شروع کرد و سپس رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده را نوشت. روزبه معین کتاب دیگری نیز با نام هنگامی که باران پیانو می نوازد دارد. این کتاب یک نمایشنامه است و قبل از رمان موفق قهوه ی سرد آقای نویسنده روانه ی بازار شده است.

 

معرفی رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده
این رمان را می توان از پرفروش ترین کتاب های معاصر دانست. قهوه ی سرد آقای نویسنده که اولین رمان نویسنده ی آن است در اردیبهشت ماه سال 1396 توسط نشر نیماژ به چاپ رسید و در مدت کوتاهی پس از چاپ به موفقیت زیادی دست پیدا کرد و بارها تجدید چاپ شد. این رمان تا کنون توانسته حدود شصت بار تجدید چاپ شود.
رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده را می توان یک رمان عاشقانه دانست که با هیجان و معما همراه شده است. داستان درباره ی نویسنده ای به نام آرمان روزبه است. رمان نیز با یک خاطره از کودکی آرمان و با جمله ی "می خوام یه اعتراف بکنم!" شروع می شود. خاطره از این قرار است که آرمان در کودکی خود عاشق دختری می شود که پانزده سال از خودش بزرگ تر است و برای یاد گرفتن پیانو به خانه ی پیرزنی که در همسایگی آرمان است می آید. این داستان در ادامه باقی ماجرای کتاب را رقم می زند ...

 

معرفی رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده
روزبه معین یکی از دلایل موفقیت کتابش را استفاده از شبکه های مجازی برای معرفی آن می داند. او مدتی قبل از انتشار کتاب اقدام به انتشار جملات و پاراگراف هایی از کتابش در صفحات مجازی کرد. همین کار باعث شد مخاطبان زیادی با این داستان همراه شده و مشتاق به خواندنش شوند. به طوری که در رونمایی این کتاب صف عظیمی از خوانندگان تشکیل شد و چاپ اول کتاب نیز به اتمام رسید.
یکی دیگر از دلایل موفقیت این کتاب وجود شخصیت های زیاد و متفاوت در طول داستان است که باعث می شود مخاطب به سرعت با چندتای آن ها احساس نزدیکی کند. رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده از جملات قصار، داستانک های زیبا و پاراگراف های جذاب زیادی نیز تشکیل شده است. نوشته هایی که می توان بارها آن ها را خواند و لذت برد. در صفحات مجازی نیز بسیاری از این پاراگراف های منتخب بین کاربران و علاقمندان رد و بدل می شود.

 

معرفی رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده
درباره ی این رمان نقدهای بسیاری نوشته شده است و خیلی از منتقدان و مردم از این کتاب تقدیر کرده و در مقابل خیلی نیز آن را رد کرده اند. در بسیاری از نقدها بیان شده که پایان بندی این کتاب کلیشه ای است اما وجود معمایی در پایان آن می تواند مخاطب را به فکر فرو برد. در هر صورت این رمان تا کنون با استقبال عمومی بسیاری رو به رو شده است و همین امر ذهن هر خواننده ای را درگیر و علاقمند می کند. زیرا که همه کنجکاوند تا بدانند چرا یک کتاب تا این حد پرفروش می شود. 

 

معرفی رمان قهوه ی سرد آقای نویسنده

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل قهوه سویی سرعین

موزه قهوه دبی

مشکلات سفره ی خانواده های ایرانی امروز از دیدگاه طب سنتی

معرفی گیاه دارویی چای ترش

خواص چهار عرق سرد

معرفی خواص دارویی و مفید سیاه دانه

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال