معرفی رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز

رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز نویسنده و روزنامه نگار انگلیسی است. این کتاب در ایران برای بار اول توسط انتشارات آموت و با ترجمه ی مریم مفتاحی منتشر شد و توانست در مدت کوتاهی پس از چاپ به محبوبیت زیادی دست پیدا کند. تا کنون من پیش از تو بارها در ایران تجدید چاپ شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. این کتاب همچنین به عنوان پر فروش ترین رمان در نیویورک تایمز معرفی شده است.

 

معرفی رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز

از جوجو مویز آثار دیگری نیز در ایران ترجمه و چاپ شده است که محبوب ترین آن ها رمان من پیش از تو است. از دیگر آثار او می توان به پس از تو، یک بعلاوه ی یک، میوه ی خارجی و دختری که رهایش کردی اشاره کرد.

 

معرفی رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز

داستان رمان من پیش از تو با یک تصادف شروع می شود. این تصادف برای پسر ثروتمندی به نام ویل ترینر اتفاق می افتد و باعث می شود ستون فقرات ویل آسیب جدی دیده و دست ها و پاهای او فلج شود. در واقع ویل که پسری ثروتمند، پر شور و شوق، فعال و مجرا جو است، از گردن به پایین فلج می شود و باید باقی عمر خود را بدون تحرک و روی یک صندلی چرخ دار بگذراند.

 

معرفی رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز

پس از این اتفاق، ماجرای های کتاب به دو سال بعد می رود. اوضاع روحی ویل تعریف چندانی ندارد و درگیر تصمیم مهمی برای آینده ی خود است. در همین روزها لوئیزا کلارک که دختری 26 ساله و پر حرف است شغل خود را از دست می دهد. لوئیزا که باید مخارج خانواده ی خود را نیز تامین کند، برای پرستاری ویل استخدام می شود. در خلال داستان ماجراهای زیادی برای ویل و لوئیزا اتفاق می افتد. لوئیزا با سرزندگی خود از افسردگی های ویل جلوگیری می کند و به او و زندگی اش شادی می بخشد. اما در نهایت آیا این لوئیزا است که به ویل کمک می کند یا برعکس؟

 

معرفی رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز

از روی کتاب من پیش از تو فیلمی به همین نام نیز ساخته شده است که توانسته به خوبی شخصیت ها و اتفاقات کتاب را به تصویر بکشد.

 

معرفی رمان من پیش از تو اثر جوجو مویز

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

روش جدید هدف قرار دادن تومورها با استفاده از نانوتکنولوژی

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال