معرفی رمان پس از تو اثر جوجو مویز

رمان پس از تو اثر جوجو مویز نویسنده ی معاصر انگلیسی است. این کتاب در واقع قسمت دوم از کتاب من پیش از تو می باشد. هر دوی این رمان ها در مدت کوتاهی پس از چاپ به موفقیت بسیاری دست پیدا کردند و بارها تجدید چاپ شدند. از روی رمان من پیش از تو فیلمی نیز به همین نام ساخته شد و مورد استقبال عمومی قرار گرفت.

 

معرفی رمان پس از تو اثر جوجو مویز

پس از موفقیت اولین رمان جوجو مویز یعنی رمان من پیش از تو، به مرور دیگر آثار او نیز در ایران ترجمه و چاپ شد. تاکنون تمام آثاری که از این نویسنده ی تازه کار در ایران منتشر شده است با استقبال زیاد مردم مواجه شده و توانسته چندین بار به چاپ برسد. برخی از این آثار عبارتند از: یک بعلاوه ی یک، میوه ی خارجی و دختری که رهایش کردی.

داستان کتاب من پیش از تو داستان عاشقانه و تراژیکی درباره ی زندگی پسری ثروتمند به نام ویل ترینر و دختری به نام لوئیزا کلارک است.

در این کتاب لوئیزا و ویل عاشق هم می شوند اما به دلیل مشکلات ویل، عشق آن ها به سرانجام نرسیده و ویل ترینر طی ماجراهایی می میرد. اما ویل در زمان حیاتش به کلی روی لوئیزا و افکارش تاثیر گذاشته و او را متحول کرده است. لوئیزا که زندگی یکنواخت و کسل کننده ای دارد، از ویل هیجان زندگی، مثبت اندیشی و ریسک پذیری را یاد می گیرد.

 

معرفی رمان پس از تو اثر جوجو مویز

ویل ترینر پس از مرگش و در پایان رمان من پیش از تو ثروت زیادی را برای لوئیزا به ارث گذاشته و از او می خواهد که زندگی جدیدی را شروع کند. داستان رمان پس از تو از همین جا شروع می شود و زندگی لوئیزا کلارک را پس از مرگ عشقش ویل ترینر بازگو می کند.

در این کتاب لوئیزا به لندن آمده و در کافه ی یک فرودگاه کار می کند. او در یک آپارتمان زندگی می کند که آن را نیز با ارثیه ای که ویل برای او گذاشته، خریداری کرده است. با این که شروع داستان پس از تو به 18 ماه پس از مرگ ویل باز می گردد اما زندگی لوئیزا هنوز تحت تاثیر مرگ اوست. او مدام خاطرات ویل را مرور می کند و هنو نتوانسته زندگی شادی را از سر بگیرد تا این که اتفاق عجیبی در زندگی او رخ می دهد ...

 

معرفی رمان پس از تو اثر جوجو مویز

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

روش جدید هدف قرار دادن تومورها با استفاده از نانوتکنولوژی

نانوذرات مغناطیسی که از خونریزی داخلی جلوگیری می کنند

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال