معرفی مجموعه داستان دریاروندگان جزیره ی آبی تر

عباس معروفی از نویسندگان و شاعران خوش ذوق معاصر است که اکنون مقیم آلمان می باشد. او در آلمان صاحب یک کتاب فروشی بزرگ ایرانی است که در آن کتاب های نویسندگان ایرانی خارج از ایران را نیز به چاپ می رساند.
سمفونی مردگان از مشهور ترین آثار عباس معروفی است که توانسته علاقه ی مخاطبان بسیاری را در داخل و خارج ایران به خود جلب کند. سال بلوا، فریدون سه پسر داشت، تماما مخصوص، آخرین نسل برتر، پیکر فرهاد، ذوب شده، نام تمام مردگان یحیاست، روبه روی آفتاب، عطر یاس، شاهزاده ی برهنه، تا کجا با منی، آونگ خاطره های ما، آن شصت نفر آن شصت هزار، خدا گاو را آفرید، چهل ساله تر از پیامبر، نامه های عاشقانه و منظومه ی عین القضات و عشق بخشی از آثار دیگر این نویسنده ی پر کار محسوب می شوند.

 

معرفی مجموعه داستان دریاروندگان جزیره ی آبی تر
دریاروندگان جزیره ی آبی تر عنوان کتابی است که در آن مجموعه ای از داستان های کوتاه عباس معروفی به چاپ رسیده است. این کتاب 359 صفحه ای شامل چهار مجموعه داستان کوتاه است که توسط نشر ققنوس به چاپ رسیده است.
عطر یاس، آخرین نسل برتر، برش های کوچک و چند داستان دیگر عناوینی است که در فهرست این کتاب وجود دارد و بخش های این کتاب را مشخص می کند. عطر یاس خود شامل داستان هایی با عنوان های مونگارشو، آب دریاها، بر باد داده، گذشته حال آینده، رمی، بُهت، منظره ی باستانی، سفر روحی، گهواره های چوبی و مفهوم ساده ی رنگ می باشد.

 

معرفی مجموعه داستان دریاروندگان جزیره ی آبی تر
اکسیژن، یک گل سرخ، رشته ی تسبیح، عدل پدر و پسر، موری، جشن دلتنگی، سرباز بومی، وزیر نو، پیراهن آبی شلوار سیاه و بام تلخ نیز داستان های بخش دوم این کتاب هستند. بخش سوم این کتاب که برش های کوچک نام دارد نیز خود شامل داستان های اسب ها، عرق 1، بازمانده، مادامی که، عرق 2 و فرهنگ قیام می شود. بخش آخر نیز از داستان های دریاروندگان جزیره ی آبی تر، شبانه 1 و شبانه 2 تشکیل شده است.
هر چه به آخر کتاب نزدیک تر می شویم داستان ها نیز کوتاه تر می شوند و حتی در بخش سوم و چهارم داستان هایی با طول یک صفحه وجود دارد. برای آن دسته از مخاطبینی که به نوشته های عباس معروفی علاقه دارند، این کتاب می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا که همان طور که مشاهده نمودید این کتاب شامل تعداد زیادی از داستان های کوتاه این نویسنده ی سرشناس است و در نوع خود کتاب کاملی است.

 

معرفی مجموعه داستان دریاروندگان جزیره ی آبی تر

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

مجموعه کلیساهای گوا هند

پارک آبی تفلیس گرجستان

پارک آبی پاتایا تایلند

جزیره مرجان پاتایا تایلند

جزیره فی فی پوکت تایلند

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال