معرفی چند ماده غذایی برای دختر دار شدن

معرفی چند ماده غذایی برای دختر دار شدن
برای دختردار شدن سیب نخورید
اگر قصد باردار شدن نوزاد دختر را دارید، بهتر است مدتی از خوردن سیب خودداری کنید. در واقع سیب طبیعت اسیدی کمتری را دارا می باشد و شرایط محیط واژن را برای زنده ماندن اسپرم دختر کاهش می دهد. توصیه می کنیم از مصرف سیب در دوران قبل از آغاز بارداری خود که توسط یک پزشک متخصص زنان و زایمان برنامه ریزی شده است، اجتناب کنند.
اگر می خواهید جنسیت جنین دختر باشد تخم مرغ بخورید
تخم مرغ سرشار از کلسیم است، به همین دلیل مصرف تخم مرغ احتمال تولد نوزاد دختر را افزایش می دهد. مصرف منظم تخم مرغ در دوران قبل از بارداری کمک زیادی به دختردار شدن خواهد کرد. در واقع تخم مرغ طبیعت اسیدی دارد و مصرف آن سبب افزایش میزان PH واژن زنان شده و شرایط محیط واژن را برای زنده ماندن اسپرم های پسر مشکل می سازد.
سبزیجات با برگ سبز بخورید تا صاحب دختر شوید

معرفی چند ماده غذایی برای دختر دار شدن
سبزیجات دارای برگ سبز منبع غنی از مواد معدنی و ویتامین ها هستند و مصرف آن شانس دختر دار شدن را افزایش می دهد. هم چنین در میان سبزیجات برگ سبز، کلم بروکلی یکی از بهترین نوع سبزیجات است که سرشار از کلسیم و منیزیم، به همراه ویتامین های آ، ث و کا می باشد.
اجتناب از مصرف مواد غذایی قلیایی به منظور افزایش شانس دختر بودن جنین:
اگر قصد باردار شدن نوزاد دختر را دارید از مصرف بیش از حد غذاهای قلیایی اجتناب کنید. مواد غذایی قلیایی شرایط محیط را برای زنده ماندن اسپرم های دختر سخت می کنند، در نتیجه، احتمال تولد جنین دختر کاهش می یابد. طبق توصیه متخصص زنان و زایمان، لیست مواد غذایی روزانه شما در دوران قبل از باردار شدن باید بیشتر شامل موادی مانند خرما، موز، کشمش و آجیل باشد. اگر قصد دختر دار شدن دارید، بهتر است جایگزین دیگری برای موز پیدا کنید.
برای داشتن جنین دختر موز نخورید

معرفی چند ماده غذایی برای دختر دار شدن
میوه موز، حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی، به خصوص پتاسیم مورد نیاز بدن انسان ها است. پتاسیم موجود در موز، محیط واژن شما قلیایی می کند در نتیجه شرایط محیط واژن را برای زنده ماندن اسپرم پسر مهیا می کند. مصرف بیش از حد پتاسیم، محیط واژن زن را قلیایی کرده و طبیعت اسیدی محیط را کم می کند و احتمال زنده ماندن اسپرم دختر کاهش می یابد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال