معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن
اگر قصد باردار شدن نوزاد پسر را دارید، مصرف بعضی از مواد غذایی کمک بسیاری به شما می کند. در این مقاله مواد غذایی که در تولد نوزاد پسر موثر هستند را به شما معرفی می کنیم. این مواد غذایی شامل:
موز افزایش شانس پسردار شدن :
میوه موز سرشار از پتاسیم و مواد غذایی ضروری برای بدن است. وجود پتاسیم در موز شرایط محیط واژن را قلیایی کرده و احتمال زنده ماندن اسپرم پسر را بیشتر می کند. پیشنهاد می کنیم در روز دو عدد موز بخورید این کار، احتمال تولد جنین پسر را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
مصرف غلات در وعده صبحانه برای داشتن جنین پسر :

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن
اسپرم مردان برای زنده ماندن طولانی تر در بدن زنان، نیاز به عناصر و مواد غذایی غنی از مواد مغذی دارد. به همین دلیل، اگه قصد دارید پسر دار شوید، باید در وعده های صبحانه خود مصرف غلات غنی شده را بیشتر کنید، تا احتمال تولد جنین پسر افزایش یابد.
مصرف قارچ و تولد نوزاد پسر :
قارچ حاوی ویتامین د و پتاسیم فراوانی می باشد، به همین علت، مصرف مقدار زیادی از آن در وعده های اصلی غذایی، احتمال تولد جنین پسر را افزایش می دهد. هم چنین مصرف قارچ محیط واژن را قلیایی کرده و در حفظ سلامت اسپرم به وجود آورنده پسر موثر می باشد
مصرف مرکبات به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:
مرکبات منبع غنی  از ویتامین ث هستند، مصرف آنها باعث بهبود سلامت کلی بدن و تقویت سیستم ایمنی می شود. هم چنین طبیعت قلیایی دارند و شرایط محیط واژن را برای زنده ماندن اسپرم پسر مهیا می کنند. به یاد داشته باشید که محیط قلیایی، مناسب ترین محیط برای بقای کروموزوم Y که اسپرم پسر می باشد، هست. برخی از میوه ها که مصرف آن ها می تواند در پسر بودن جنین مفید باشد، شامل لیموترش، پرتقال، لیموشیرین و گریپ فروت می باشد.
مصرف ترشیجات برای پسردار شدن:

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن
مصرف ترشی قبل از آغاز روند بارداری، احتمال تولد فرزند پسر را افزایش می دهد. در واقع ترشی ها منبع غنی از نمک هستند و شامل درصد بالایی از سدیم و پتاسیم می باشند. وجود پتاسیم به قلیایی شدن محیط واژن کمک بسیاری می کند و احتمال زنده ماندن اسپرم پسر را افزایش می دهد. اضافه کردن چند وعده ترشی در منوی غذایی روزانه باعث می شود تا اسپرم مرد، بارور کردن تخمک همسرخود را آسان تر انجام دهد.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال