معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(2)

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(2)
انتخاب جنسیت جنین پسر با مصرف غذاهای نشاسته دار :
طبق تحقیقات انجام شده، مصرف دوز بالایی از گلوکز و نشاسته، احتمال پسر بودن جنین را افزایش می دهد. به همین دلیل قرار دادن مواد نشاسته دار مانند برنج و سیب زمینی در برنامه غذایی روزانه می تواند در پسر شدن جنین کمک زیادی می کند. همچنین مواد نشاسته دار، کالری زیادی دارند و وزن فرد را هم افزایش داده و در نتیجه، احتمال تولد جنین پسر را افزایش می دهند.
مصرف غذاهای دریایی برای داشتن جنین پسر :

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(2)
اگر قصد باردار شدن جنین پسر را دارید، حتما غذاهای دریایی را به برنامه غذایی خود اضافه کنید. غذاهای دریایی حاوی مقدار کمی روی می باشند، به همین دلیل در افزایش تعداد اسپرم های مردان کمک فوق العاده می کنند. با افزایش تعداد اسپرم ها، احتمال تولد نوزاد پسر نیز افزایش می یابد. پیشنهاد می کنیم ماهی های دریایی را که منبع تازه روی هستند، در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید.
مصرف غذاهای شور و جنسیت جنین پسر :
نمک شامل مقادیر زیادی سدیم و پتاسیم است و این دو ماده معدنی شرایط محیط واژن را قلیایی کرده و احتمال زنده ماندن اسپرم پسر را افزایش می دهند؛ در نتیجه شانس باردار شدن نوزاد پسر افزایش می یابد. برای پسر دار شدن  مواد غذایی شور را در رژیم غذایی روزانه خود قرار دهید. همچنین، زوج های جوان باید نمک زیادی را در میوه و سالاد تازه مصرف کنند. اما فراموش نکنید، پس از زایمان، برای حفظ سلامتی خود و نوزادتان باید مصرف نمک را به میزان قابل توجهی کاهش دهید، چون مصرف بیش از حد این ماده غذایی باعث افزایش فشارخون بدن می شود.
مصرف گوجه فرنگی برای افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

معرفی چند ماده غذایی برای پسردار شدن(2)
گوجه فرنگی، در حفظ تعادل سدیم و پتاسیم بدن انسان بسیار موثر می باشد. همچنین منبع غنی از ویتامین ث است. مصرف گوجه فرنگی شرایط محیط واژن را قلیایی کرده و احتمال زنده ماندن اسپرم پسر را افزایش می دهد، به یاد داشته باشید که متعادل بودن PH بدن زنان، شرایط مناسبی را برای پسر شدن جنین در داخل رحم او به وجود می آورد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

12 فایده انار برای سلامتی

مصرف ویتامین D بدون مصرف منیزیم هیچگونه سودی برای بدن ندارد!

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

آیا میوه های دارای قند برای سلامتی مفید هستند؟

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال