معرفی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم

نادر ابراهیمی نویسنده ی توانای معاصر است که در سال 1315 به دنیا آمده و در سال 1387 در سن هفت و دو سالگی از دنیا رفته است. نادر ابراهیمی از نویسندگانی است که آثار بسیار زیادی دارند و در زمینه های مختلف فعالیت می کنند. نویسندگی، شاعری و ترانه سرایی، فیلم سازی و ترجمه بخشی از فعالیت های این نویسنده ی بزرگ است.

 

معرفی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم
یک عاشقانه ی آرام، بار دیگر شهری که دوست می داشتم، چهل نامه ی کوتاه به همسرم، آتش بدون دود، مردی در تبعید ابدی، ابن مشغله، ابوالمشاغل، حکایت آن اژدها، بر جاده های آبی سرخ، یک صعود باور نکردنی، افسانه ی باران، تضادهای درونی، رونوشت بدون اصل، در حد توانستن، تکثیر تاسفا انگیز پدربزرگ، صوفیانه ها و عارفانه ها، وسعت معنای انتظار، یک قصه ی معمولی و قدیمی در باب جنایت، اجازه هست آقای برشت؟ و سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آید بخش کوچکی از آثار و کتاب های بی نظیر این نویسنده هستند.

 

معرفی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم
نادر ابراهیمی در سینما و تلویزیون نیز فعالیت داشته و مجموعه ی تلویزیونی آتش بدون دود، مجموعه ی تلویزیونی سفرهای دور و دراز هامی و کامی در وطن، فیلم سینمایی روزی که هوا ایستاد از آثار او در این زمینه هستند.
ابراهیمی همچنین به کار ترجمه نیز مشغول بوده و در این زمینه آثاری چون مویه کن سرزمین محبوب، از پنجره نگاه کن، دوست کسی است که آدم را دوست دارد و آدم آهنی را از خود به جای گذاشته است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید آدم آهنی کاری در زمینه ی کودک است و موفق به دریافت بهترین کتاب سال 1351 از سوی شورای کتاب کودک شده است. ابراهیمی در زمینه ی آثار کودک و نوجوان نیز کتاب های بسیاری به چاپ رسانده است.

 

معرفی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم
کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم یکی از آثار موفق نادر ابراهیمی است که مانند دیگر آثار این نویسنده توسط انتشارات روزبهان، ناشر رسمی کتاب های نادر ابراهیمی روانه ی بازار شده است. این اثر تا کنون بارها تجدید چاپ شده و توسط گروه های مختلفی به صورت کتاب صوتی نیز در آمده است.
این کتاب فضایی عاشقانه و لطیف دارد و همان طور که از نام آن پیداست گزیده ای است از نامه های نادر ابراهیمی به همسر خود فرزانه منصوری. نادر ابراهیمی در جایی گفته است که سخنانی که در این نامه ها وجود دارد می تواند صحبت های تمام همسران به همسرانشان باشد.

 

معرفی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم
این کتاب سرشار از حسی لطیف و عاشقانه است که با قلم توانا و تاثیر گذار نادر ابراهیمی جملات و پاراگراف هایی ناب و قصار پدید آورده است. از طرفی سخنانی که در این نامه ها ذکر شده و بر روی آن ها تاکید شده است، مسائلی است که باعث تداوم زندگی عاشقانه و پایداری و ثبات آن می شود. به نوعی می توان گفت کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم، سرشار از نکات روان شناختی و مفید است. از این رو خواندن این کتاب به تمام زوج های جوان و جوانانی که در آستانه ی ازدواج قرار دارند، توصیه می شود.

 

معرفی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

تلاش فیزیکدان ها برای انجام آزمایشی غیرممکن تبدیل نور به ماد

افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال