ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مهاجرت به کشور آلمان

یکی از پیشرفت ترین و صنعتی ترین کشورهای  جهان، آلمان است.  این کشور بسیار منظم ، قانونمدار و دقیق است . جالب است بدانید که در آلمان فرار کردن از زندان به عنوان جرم محسوب نمی شود. زیرا اعتقاد دارند که فرار کردن قسمتی از حس  آزادی است و به طور غریزی درون همه انسان ها وجود دارد. از این رو می توان  گفت که آلمان یک کشور خاص است . اولین بار ماشین حساب در این کشور ساخته شده است و همین نکته نشان  می دهد که شما وارد یک شهر قانون مد ار و خاص شده اید.

توجه :  خوانندگان محترم ، این مطالب بر اساس اطلاعاتی می باشد که درسال  2017 جمع آوری شده پس ممکن است بعضی از شرایط برای ورود مهاجرین تغییر نماید.

انواع مهاجرت به کشور آلمان

کشور آلمان یک کشور بسیار جذاب برای مهاجران می باشد. و به دلیل سطح رفاه و زندگی در این کشور و داشتن موقعیت های شغلی مناسب و .. با عث شده تا برای اغلب مهاجرانی که می خواهند به اروپا بیایند  کشو رآلمان را جهت اقامت خود در آنجا انتخاب  نمایند. البته اقامت در آنجا بسته به شرایط شما دارد.

مهاجرت  به کشور آلمان

در اینجا به چند مورد از شرایط مهاجرت در آلمان می پردازیم:

مهاجرات به کشور آلمان از طریق ازدواج

یکی از راه های مهاجر ت به آلمان و دریافت تابعیت در آن کشوراین است  می توانید با یک مرد یا زن آلمانی ازدواج نمایید. در این صورت  می توانید اولا اجازه اقامت  و دوما تابعیت  را در کشور آلمان بدست آورید. اما در این میان قوانینی وجود  دارد که باید  آن ها را رعایت نمود.

برای مثال شما که با فردی  آلمانی ازدواج کرده اید باید زبان آلمانی در سطح A1 یاد گرفته باشید  و بعد ازدواج باید مدارک خود را کامل نمایید.

مهاجرت  به کشور آلمان

مها جرت به کشور آلمان به شیوه سرمایه  گذاری با ثبت کردن شرکت

 به دلیل این که کشور آلمان یکی از  صنعتی ترین و پیشرفته ترین کشور  ها می باشد برای سرمایه گذاری مزایای زیادی دارد.

یکی از این مزایا،  اخذ اقامت دائم در آلمان می باشد. اگر می خواهید از این راه به آلمان مهاجر نمایید ابتدا باید یک بیزینس  پلن ارائه بدهید. این بیزینس پلن باید قابلیت اجرایی شدن را در کشور آلمان داشته باشد . حداقل مبلغی که می توانید برای سرمایه گذاری شروع کنید 25000 یورو است.

شما می توانید شر کت خود را نیز ثبت نمایید که برا ی این کار به حداقل 50000 یورو نیاز دارید.

توجه کنید که در این کار حتما تجربه کافی را داشته تا سرمایه  تان  هدر نرود.

مهاجرت به کشور آلمان به شیوه تحصیل

جالب است بدانید که کشور آلما ن به دلیل افزایش عدالت اجتماعی  تحصیل در تمامی مقاطع مخصوصا  تمامی دانشجویان بین المملی کاملا رایگان  می باشد.

اگر می خواهید در آلمان  در مقطع کار شناسی ادامه تحصیل نمایید باید مدرک زبان آلمانی B1/B2  را داشته باشید  و در کنکور سراسری ایران  قبول شده باشید.

مهاجرت  به کشور آلمان

مهاجرت به کشور آلمان به شیوه کسب و کار

شرایط کسب و کار در آلمان  ، آن هم در یک شرکت معتبر این است که ایتدا شهرواندن آلمانی  حق کسب و کار دارند و سپس از مردم اتحادیه اروپا استخدام می شوند.

اگر شما در زمینه فناوری و اطلاعات و الکتروتکنیک و ..( بنا بر فهرستی که سالیانه ارائه می شود)

و کارت دعوت داشته باشید راحت تر می توانید استخدام شود.

مهاجرت به کشور آلمان به شیوه پناهندگی

یکی از بد ترین راه برای مهاجرت و اقامت در هر کشوری پناهنده شدن در آن کشور می باشد. اگر شما نیاز به پنا هنده شدن دارید هیچ تضمینی و جود ندارد که شما پناهنده می باشید و   هیچ کس دوست ندارد در کمپ های پناه جویان  با وضعیت سخت زندگی نماید

 

 مهاجرت  به کشور آلمان

 

 

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد