ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه بین المللی جاسوسی در واشنگتن

روش های جاسوسی مربوط به پنجاه سال شرارت، روش های کاملا شیطانی، صدها وسیله جاسوسی مختلف، ابزاهای تله پنهانی و سلاح های مخفی که هیچ کس ندیده است!! آنچه در این موزه بارز است: امکان تهیه بلیط ورود به موزه بین المللی جاسوسی واشنگتن وجود دارد. بیش از دویست نوع ابزار، اسلحه، دوربین و وسیله و تکنولوژی که برای جاسوسی بکار رفته اند در این موزه جمع شده است. یک هویت پنهان به شما داده می شود و شما مهارت جاسوسی خود را در این موزه می توانید بیازمایید. در زمان سفر کرده، به عقب برگردید و بدانید که در گذشته جاسوسی چگونه بوده است. در میان جاسوسی بزرگ جیمزباند قدم بزنید و شاهد پنجاه سال شرارت شیطانی باند خائنان باشید. بازدید این موزه برای تمام سنین است.
موزه بین المللی جاسوسی در واشنگتن

با یک بلیط ورود به موزه بین المللی جاسوسی آمریکا، در واشنگتن، داستان جاسوسی ها، عملیات هوشمندانه و شیادی هایی که مسیر تاریخ را عوض کردند آشنا شوید. از بزرگ ترین کلکسیون وسایل و ساخته های جاسوسی که تا بحال به معرض نمایش عموم درآمده است دیدن کنید. بیش از 200 نوع وسیله، ابزار، اسلحه، دوربین، شنود و تکنولوژی در این موزه وجود دارند.  

موزه بین المللی جاسوسی در واشنگتن

موزه ی بین المللی جاسوسی در آمریکا، شهر واشنگتن تنها موزه ی عمومی در کل ایالات متحده است که به جاسوسی اختصاص یافته است. این همچنین تنها موزه در جهان است که به این حرفه که تماما نامحسوس است پرداخته است، حرفه ای که نه تنها به شکل گیری تاریخ کمک کرد بلکه تاثیر بسیار بزرگی بر وقایع دنیا دارد. بعد از ورود به ساختمان یک کارت هویتی به شما داده می شود و یاد می گیرید که چرا باید آن را داشته باشید. شبیه یک بازی است که در جریان یک جاسوسی زنده قرار می گیرید. همانطور که در میان گجت های جاسوسی و عکس هایی که پرده از یک سری رازها برمی دارد، مهارت جاسوسی خود را بیازمایید. ویدیوها و وویس هایی در طی مسیر به شما آموزش خواهد داد که چگونه کارت شناسایی خود را نزد خود حفظ کنید.

موزه بین المللی جاسوسی در واشنگتن

در میان تمام اتاق ها قدم بزنید و بگردید. از فعالیت ها و داستان های واقعی از ماموریت های جاسوسی لذت ببرید. بعنوان مثال در مدرسه جاسوسی بیش از دویست نوع اسلحه، شنود، وسیله و تکنولوژی را بیازمایید. در این موزه از بسیاری از جاسوسی ها و مظنون ها و آدمهای تحت جاسوسی پرده بردارید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

هتل بین المللی دریا قشم

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد