ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه ی خطای دید پوکت تایلند

موزه ی خطای دید تایلند یک مکان جالب برای بزرگسالان و کودکان است. آثار هنری بر روی دیوار ها و کف موزه که سه بعدی هستند، توهماتی را برای بازدید کننده ایجاد می کند.

تبدیل شدن به یک بخش از نقاشی های ون گوگ: خودتان بخشی از یک نقاشی کلاسیک از نقاش های معروف مانند ون گوگ و لئوناردو داوینچی باشید. از تصورات خود برای گرفتن عکس در این موزه استفاده کنید. موزه ی خطای دید پوکت با بیش از یکصد نقاشی سه بعدی و هیجان انگیز در خود می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند. این تصاویر و نقاشی ها برای تمام سنین کشیده شده است. بیشترین بازدید کننده ها از این موزه، خانواده هایی هستند که برای ساعت های طولانی به دنبال سرگرمی هستند.

موزه ی خطای دید پوکت تایلند

توهمات نوری: همان طور که گفته شد، بیش از صد نقاشی دور تا دور موزه کشیده شده است که هنرمندانی که این نقاشی ها را ایجاد کرده اند، در تلاش برای این بوده اند که نقاشی های دو بعدی را در ذهن بازدید کننده تبدیل به نقاشی هایی سه بعدی کنند. توریست ها و مردم محلی تایلند می توانند با برقراری ارتباط با این آثار هنری و گرفتن تصاویری جالب، بخشی از این آثار هنری شوند. به دلیل سه بعدی به نظر آمدن تصاویر به نظر می رسد که شما بخشی از آن صحنه هستید. به طور کلی با بازی کردن و تصور کردن این طرح ها، می توانید تخیل و خلاقیت خود را افزایش دهید.

چگونه از تخیل خود استفاده کنیم و بهترین عکس ها را بگیریم؟

در کنار هر اثر هنری در موزه ی خطای دید پوکت، تصویری روی دیوار کشیده شده است که می تواند شما را در گرفتن هر چه بهتر عکس ها راهنمایی کند. برخی علامت گذاری ها روی زمین نیز طرز ایستادن شما برای عکس گرفتن را نشان می دهد. این راهنما ها و تصویر ها به شما توضیح می دهند تا بهترین نتیجه ی ممکن در گرفتن عکسی یادگاری را داشته باشید.

موزه ی خطای دید پوکت تایلند

موزه ی خطای دید پوکت شامل چند بخش است. بخش هایی متشکل از آثار معروف کلاسیک نیز در آن جا به چشم می خورد. آثاری از قبیل اسکریم از ادوارد مونک، شب ستاره از وینسنت ون گوگ، خیابان پاریس از گوستا و کایلبوت و مونا لیزا از لئوناردو داوینچی که دیدن آن ها می تواند برای شما جالب و هیجان انگیز باشد.

بخش u-variety نیز از بخش های جالب این موزه است. نقاشی هایی نیز مانند فرار از یک ماشین، مسابقه ی بوکس، مسابقه ی فوتبال، غرفه ی بانکی، فرار از دست تمساح، هالک و ترانسفورماتور برای عکس گرفتن در دسترس هستند. در بخش دیگری به نام آبشار، آثار دیگری مانند خورده شدن توسط یک کوسه ی عظیم، مرد عنکبوتی، حمله توسط یک هیولای یک چشم و مسابقه ی گاو بازی در پامپلونا به چشم می خورد.

موزه ی خطای دید پوکت تایلند

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور تایلند

تور تایلند ویژه نوروز

تور تایلند ویژه عید

تور تایلند ویژه فروردین

تور تایلند ویژه تعطیلات عید

تور تایلند نوروز 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد