ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه ی ملی تاریخ آمریکا

یکی از موزه های اسمیسونی (موسسه ای در واشنگتن) در جوار تفرجگاه، که غالب بر سه میلیون اثر هنری در خود جای داده است. از لباس و جامه گرفته تا ماشین ها و لوکوموتیوها که تاریخ آمریکا را به نمایش می گذارد. موزه ی ملی تاریخ آمریکا، یک توسعه ی علمی، فرهنگی، اجتماعی، تکنولوژیکی و سیاسی از ایالات متحده را به نمایش می گذارد. تاریخی از زمان مستعمراتی آمریکا تا حال. در این موزه تعداد سه میلیون اثر هنری وجود دارد. از جمله پرچم ستاره نشان مشهور و مدراکی که تکامل هویت آمریکا را اثبات می کند. پرچم ستاره نشان، یونیفرم واشنگتن، میز تحریر جفرسون و کفش های یاقوتی دوروتی در این موزه وجود دارند.


موزه ی ملی تاریخ آمریکا

بر روی میز آمریکایی در غذاخوری موزه ی ملی در طبقه همکف غذایتان را سرو کنید. کافه برای 600 نفر جای نشستن دارد و قابلیت جا دادن گروههای بزرگ را نیز دارا می باشد. منو شامل ظرف های سنتی از آشپزخانه های ملی آمریکا، پنیر و چارکوتری(نوعی گوشت سرد)، ساندویچ های کلاسیک آمریکایی، باربیکیو مخصوص آمریکایی و انواع دیگر بریان ها (برگرها، هات داگ، گوشت خوک و ...) می باشد. همچنین در این جا آشپزی توسط سنت های بومی آمریکا صورت می گیرد. در این غذاخوری همچنین سالادهای کلاسیک فصلی تازه برای مشتریان آماده می شود.

موزه ی ملی تاریخ آمریکا

مهمانان همچنین از قهوه های درجه یک، شراب و مشروب و انواع نوشیدنی ها و دسرها برخوردار خواهند شد. برای دستیابی به این موزه ما حمل و نقل عمومی را به شما توصیه می کنیم. ایستگاه مترو در سه راهی فدرال و اسمیسونی. در اینجا هیچ پارکینگ عمومی وجود ندارد. نقشه های پارکینگ را با خود به همراه داشته باشید. پارکینگ های نزدیک به موزه ها از طریق ParkWhiz قابل رزرو کردن هستند.
در این موزه، گیتار الکتریکی زرد شاهزاده، میز اعلام استقلال، یونیفرم جرج واشنگتن، کلاه آبراهام لینکلن، لوکوموتیو جان بول، پرچم ستاره نشان آمریکا، اولین لامپ اختراعی ادیسون، دستکش های بوکس، موتورسیکلت داویدس، جلیقه های نجات تایتانیک، عروسک باربی و میلیون ها اثر تاریخی دیگر که ارزش دیدن از نزدیک را واقعا دارند به نمایش درآمده است.
موزه ی ملی تاریخ آمریکا

این موزه در خیابان چهاردهم بلوار ساختمان کانسیتوشن در شهر واشنگتن قرار دارد. روزانه از ساعت 10:00 تا 17:30 باز است. در 25 دسامبر بسته می باشد و پذیرش برای عموم آزاد می باشد.


موزه ی ملی تاریخ آمریکا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

پارک ملی ران تامبور جیپور

موزه هنر آجارا گرجستان

موزه لوور پاریس

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد