ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

موزه ی ملی هوا و فضا

این موزه یکی از مراکز فرهنگی ایالات متحده آمریکا است و در شهر واشنگتن قرار دارد. معمار این موزه، گیو اوباتا می باشد. موزه ی ملی هوا و فضا یکی از مشهورترین موزه ها می باشد. در این موزه کلکسیونی از ساخته های هوا و فضا در تاریخ بشریت وجود دارد. از جمله این ساخته و اختراعات: اصل سازه ی برادران رایت در سال 1903، اولین هواپیمای به پرواز در آمده از اسلو بر فراز اقیانوس اطلس می باشد. بیشتر ساخته های دست بشر در این موزه قرار دارند، همچون آپولولی یازده که بخشی از ماموریت مجهز شده فرود بود.نمایشگاههای موقت و دائم از علم، تاریخ و تکنولوژی پرواز در فضا در این موزه برگزار می شود که تحت عنواینی از جمله: استفاده از قدرت هوایی در هر دو جنگ جهانی، مسابقات فضایی، پیشروان پرواز در آسمان و آخرین تکنولوژی های پرواز و فضا هستند.

موزه ی ملی هوا و فضا

بسیاری از این نمایشگاههای موقت و یا دادم که برگزار می شوند جالب توجه هستند چرا که شامل چیزها و  ساخته های واقعی می باشند مانند صخره ای از ماه که واقعی است و شما می توانید آن را لمس کنید. نمایشگاه های دائمی تنها تاریخچه ی پرواز را به نمایش نمی گذارند بلکه توضیح می دهند که چگونه و چرا از لحاظ علم امکان پرواز در هوا و فضا وجود دارد. در این موزه همچنین توضیح داده می شود که ماشین های جت چگونه کار می کنند و چه چیزی ایستگاه فضاییی بین المللی را در گردش نگه می دارد.

موزه ی ملی هوا و فضا

بعلاوه ی این نمایشگاهها، افلاک نمای آلبرت انیشتین نیز در اینجا وجود دارد و همچنین تراس عمومی مشاهده برای مردم در غرب مجموعه، جایی که شما می توانید از طریق تلسکوپ به مشاهده اجرام، سیارات و دیگر چیزها نگاه کنید. در این موزه شبیه سازی پرواز برای تفریح و سرگرمی کودکان و بزگسالان فراهم شده است که با پرداخت هزینه می توانند یک جنگ و یا پرواز شبیه سازی شده را تجربه کنند. شما می توانید از راهروهای مشاهده به آشیانه های هواپیماها نگاه کنید جایی که متخصصان در حال بازگردانی تاریخ آنها می باشند.


موزه ی ملی هوا و فضا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

آب و هوای مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد