نکاتی در مورد انتخاب کفش

نکاتی در مورد انتخاب کفش
کفش ها نقش بسیار مهمی را در ظاهر ایفا می کنند بخصوص زمانی که برای  اولین بار  کسی را ملاقات می کنید. اگر از آن دسته افرادی هستید که برای حفظ ظاهر کفش های پاشنه بلند می پوشید این مقاله می تواند کمک بزرگی برای شما باشد.
کفش های پرزرق و برق و بیش از حد تزئین شده
درست است که لباس های گران قیمتی که با سنگ های گران قیمت تزئین شده اند ظاهر زیبایی دارند اما این نکته برای کفش ها جواب نمی دهد زیرا  سنگ های روی کفش ها کیفیت ندارند و خیلی زود می افتند.
کفش های لژدار

نکاتی در مورد انتخاب کفش
بسیاری از خانم های کوتاه قد کفش های لژدار بلند می پوشند اما این کفش ها حتی اگر گران خریده باشید، باز هم به نظر کفش گران قیمتی نمی رسند. کفش هایی که انتخاب می کنید اگر لژدار هستند کوتاه باشند و یا اصلا لژ نداشته باشند. برای این که ظاهر خوبی داشته باشید کفش های پاشنه کلاسیک بپوشید.
کفش های هفت رنگ
سعی کنید کفش هایی بخرید که زیاد رنگی رنگی نباشند. کفش های چند رنگ به نظر ارزان و بی کیفیت می رسند حتی اگر آن را گران خریده باشید.
کفش های فلزدار
در بعضی از کفش ها بیش از حد از فلز استفاده شده است و کفش ها را ارزان و بی کیفیت نشان می دهد.
کفش های براق
ممکن است که این کفش ها از نظر شما ظاهر زیبایی داشته باشند، اما بلافاصله بعد از پوشیدن روی آن ها لکه و خراشیدگی ایجاد می شود. کفش های مات ظاهر شیک تر و جذاب تری دارند. اگر علاقه به کفش های براق دارید، رنگ های خنثی مثل بژ، سیاه یا سفید انتخاب کنید.
طرح پلنگی
کفش های پلنگی، طرفدار های مخصوص خود دارد اما باید هنگام انتخاب آن ها دقت کرد. طرح های کلاسیک پلنگی بی سلیقگی شما را نشان می دهد. پینهاد می کنیم که  طرح های غیرعادی انتخاب کنید.
کفش های سخت
کفش های سخت روی سلامت پا و کمر تاثیر منفی می گذارد. حتی اگر به این کفش ها علاقه زیادی دارید، نباید آن ها را بپوشید. هم چنین راه رقتن با آنها سخت می باشد، به همین دلیل باعث زودتر خراب شدن کفش ها می شود.
چرم مصنوعی
بسیاری از برندها محصولات چرم مصنوعی تولید می کنند که از نظر کیفیت خوب هستند. اما متاسفانه در بسیاری از فروشگاه ها کفش های چرم مصنوعی بسیار بی کیفیت به فروش می رود. این کفش ها بسیار ارزان قیمت نشان می دهند و خیلی زود از بین می روند.
کفش های قدیمی

نکاتی در مورد انتخاب کفش
همیشه از کفش ها خوب مراقبت کنید و در صورت نیاز آن ها را تعمیر کنید. روش های زیادی برای تمیز کردن کفش ها وجود دارد. اگر نمی خواهید فعلا کفش بخرید، کفش قدیمی تان را تعمیر کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

سیکاندرا در هندوستان

ارگ آگرا در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر