نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
این اکسسوری ها شامل گردنبند، گوشواره، دستبند، ساعت، تل سر، گل سر،گل سینه و حتی عینک می شود که میتواند لباس های ما رو به بهترین شکل تکمیل کند. زیور آلات و اکسسوری، مکمل های خوبی برای لباس های ما هستند. شما میتوانید ساده ترین لباس ها را بپوشید و آن لباس را با اکسسوری های متفاوت و زیبا، کامل کنید و ببینید که در نهایت تیپ منحصر به فرد و بسیار جذابی را برای خودتان ساختید. نکته های مهم درباره ی این لوازم وجود دارد که شما باید قبل این که آن ها را برای لباس هایتان انتخاب کنید، بدانید. مثلا چه اکسسوری هایی به چه لباس هایی می آید یا آن ها را  کجا باید استفاده کنید یا چه اکسسوری هایی را میتونید کنار هم در یک ترکیب استفاده کنید.  در این مطلب شما را  برای انتخاب درست اکسسوری راهنمایی می کنیم.
در انتخاب اکسسوری زیاده روی نکنید

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
خیلی از  افراد  فکر میکنند باید ست گردنبند و گوشواره را با هم استفاده کنند ولی در اصل این جوری نیست و  ظاهر خیلی خاص و زیبایی  هم ندارد. بهتر است یکی از آن ها را با لباس تان ست کنید؛ اینجوری از تیپ شلوغ و پر زرق و برق جلوگیری  می کنید. پیشنهاد ما این است که از اکسسوری های خیلی متفاوت و با تم رنگی مختلف استفاده نکنید. سعی کنید تمام اکسسوری هایتان در یک تم رنگی باشد. مثلا اگه گوشواره طلایی با انگشتر طلایی ست میکنید، حتما بند ساعتتان هم طلایی باشد. نکته دیگر این است که همه ی اکسسوری ها را با هم استفاده نکنید. مثلا در استفاده از انگشتر زیاده روی نکنید چون نه انگشتر هایتان به درستی دیده میشود و نه جلوه ی زیبایی دارند. لازم نیست دستبند و ساعت و گوشواره و … را با هم استفاده کنید. بهترین کار، این است که همیشه  کمترین اکسسوری که متناسب  با لباس هایتان است، انتخاب کنید.
نکته: اگه گوشواره و گردنبند هر دو بزرگ بودند، حتما فقط از یکی از آن ها را استفاده کنید ولی اگه گوشواره و گردنبند ظریف بود میتوانید  هر دو آن ها را استفاده کنید.
زیورآلات و اکسسوری های هم رنگ لباس انتخاب نکنید

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
در لباس های تک رنگ، اصلا نباید اکسسوری رنگ لباس را با آن ست کنید. به دلیل اینکه باعث می شود، لباس هایتان کم تر دیده شود  و جذابیتی ندارد. پس اعتماد به نفس داشته باشید و رنگ های متفاوت و حتی متضادی که به رنگ لباس هایتان می آید را انتخاب کنید تا بتوانید بیشترین استفاده را از اکسسوری ها بکنید. مثلا اگه رنگ لباس شما بنفشه است، می توانید از رنگ مکمل آن که رنگ زرد می باشد، استفاده کرده و ست اکسسوری تان را طلایی انتخاب کنید. در این روش  هم جلوه ی لباس بیشتر می شود و هم اکسسوری هایتان بیشتر به چشم می آید.
از زیور آلات بدلی با رنگ های متفاوت استفاده کنید

نکته هایی درباره ی انتخاب زیورآلات و اکسسوری
بسیاری از خانم ها علاقه دارند که فقط از طلا و جواهر برای زیورآلات استفاده کنند؛ ولی این کار اشتباه است و  شما نمی توانید برای هر لباس یه ست جواهر جدید بخرید یا مثلا رنگ سنگ هایش  را با لباس هایتان ست کنید. به همین  دلیل  پیشنهاد میکنیم از بدلیجات رنگی، متفاوت و زیبا که خیلی راحت در دسترس هستند و تنوع خیلی زیادی دارند، استفاده کنید. امیدوارم این مطلب به شما در انتخاب اکسسوری مناسب کمک کرده باشد.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

درباره ما

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر