نکته هایی که باید در هنگام کار با کامپیوتر بدانید


نکته اول: رفع خطای
Windows Cannot execute DPVSetup.exe.use Add/Remove Programs Control Panel to install.
علت اتفاق افتادن این خطا ، تغییر تنظیمات Audio Hard ware Acceleration به None است که باعث حذف این سخت افزار از فهرست می شود. در صورتی که Dsound هنوز سعی در دسترسی به آن دارد، برای رفع این مشکل کارهای زیر را انجام دهید:

نکته هایی که باید در هنگام کار با کامپیوتر بدانید


1- در Control Panel روی Sounds and Audio Devices دو بار کلیک کنید.
2- در قسمت Voice در زیر Voice Playback روی Advanced کلیک کنید.
3- در قسمت performance در بخش Hard ware Acceleration علامت شاخص را حداقل یکی به سمت راست ببرید. وقتی که Hard ware Acceleration برابر مقدار None شده است این خطا در هر تغییر در تنظیمات کارت صوتی دیده خواهد شد.
نکته دوم: حذف آیکون های کنار ساعت و Taskbar :
در Taskbar پایین صفحه ویندوز دو سری آیکون وجود دارد. روی Taskbar کلید سمت راست ماوس را فشار دهید و در گزینه Taskbar روی QuickLaunch کلیک کنید تا علامت کنار آن برداشته شود.
اگر بخواهید بعضی از این آیکون ها را حذف کنید به فشردن کلید سمت راست موس روی هر یک از آن ها و انتخاب Delete می توانید آن ها را پاک کنید.
برای افزودن به این آیکون ها می توانید با موس یک Shortcut را بگیرید و به داخل این قسمت بیندازید. ولی تمامی TrayIcon ها را نمی توانید حذف کنید.
برای حذف بعضی از آن ها باید پس از فشردن کلید سمت راست موس روی آن ها به دنبال مثلا Remove یا Exit بگردید تا آن ها را حذف کنید یا این که در برنامه مربوط تنظیمات حذف کردن آیکون را از این قسمت بیابید.

نکته هایی که باید در هنگام کار با کامپیوتر بدانید


نکته سوم: ساخت دیسکت ضد فراموشی:
هنگامی که برای ورود به ویندوز برای خود رمز عبوری را مشخص می کنید در بسیاری از حالات این امکان وجود دارد که رمز عبور خود را فراموش کنید. با استفاده از این ترفند شما قادر خواهید بود تا دیسکتی تهیه کنید که در صورت فراموش کردن رمز ورود خود بتوانید رمز را از روی ویندوز برداشته و وارد آن شوید. برای تهیه دیسکت گفته شده از داخل Controlpanel گزینه user accounts را انتخاب کنید و روی شناسه کاربری خود کلیک کنید. در سمت چپ در پایین related task روی گزینه prevent a forgotten password کلیک کنید و مراحل مربوط به آن را دنبال کنید تا دیسکت آماده شود.

نکته هایی که باید در هنگام کار با کامپیوتر بدانید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد