نگاهی به فیلم زندگی جای دیگری است

اطلاعات فیلم:

نام فیلم: زندگی جای دیگری است

فیلم نامه نویس: پدارم کریمی، منوچهر هادی، بابک کایدان

کارگردان: منوچهر هادی

تهیه کننده: سید امیر سیدزاده

بازیگران: حامد بهداد، نیکی کریمی، یکتا ناصر، پارسا پیروزفر

 نگاهی به فیلم زندگی جای دیگری است

زندگی جای دیگری است یکی از آثار منوچهر هادی است که در سال 1392 ساخته شده است. منوچهر هادی متولد سال 1351 در تهران است و به کار فیلم نامه نویسی و کارگردانی می پردازد. او همسر یکتا ناصر بازیگر جوان ایرانی نیز هست. از جمله فیلم هایی که منوچهر هادی کارگردانی کرده است می توان به آینه بغل، کارگر ساده نیازمندیم، من سالوادور نیستم، دنیای پرامید، یکی می خواد باهات حرف بزنه، قرنطینه، عاشقانه، خداحافظ بچه، خوب بد زشت و دلدادگان اشاره کرد. او در فیلم های ملاقات با طوطی و آرماندو نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

نگاهی به فیلم زندگی جای دیگری است

داستان فیلم زندگی جای دیگری است درباره ی زندگی پزشکی به نام داوود بقایی است که نقش آن را حامد بهداد ایفا کرده است. داوود از همسر خود جدا شده است و اکنون با بچه هایش زندگی می کند. پسر او پویا نام دارد و در سن بلوغ است و با مشکلاتی همراه است. زنی که نقش او را یکتا ناصر ایفا می کند، به عنوان پرستار در خانه ی داوود زندگی می کند و به طور موقت به صیغه ی داوود درآمده است. از طرفی همسر سابق داوود برای کمک گرفتن از او نزدش آمده ...

زندگی داوود به شدت به هم ریخته است و در همین هنگام نیز مطلع می شود که تومور مغزی دارد و پرستار بچه هایش نیز که در صیغه ی داوود است، حامله شده است. داستان فیلم زندگی جای دیگری است، به مشکلات و واکنش های داوود نسبت به آن ها می پردازد.

درون مایه ی فیلم زندگی جای دیگری است در رابطه با کنار آمدن شخصیت اصلی فیلم با موضوع مرگش است که سعی می کند روزهای آخر عمرش را به خوبی بگذراند و به اوضاع زندگی اش سر و سامانی بدهد. در این میان بازی یکتا ناصر بر زیبایی فیلم افزوده است. یکتا ناصر در نقش نفیسه، پرستار بچه های داوود بسیار خوب ظاهر شده است و بازی درخشانی را از خود به جای گذاشته است.

نگاهی به فیلم زندگی جای دیگری است

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

تلاش فیزیکدان ها برای انجام آزمایشی غیرممکن تبدیل نور به ماد

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر