ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نگاهی به فیلم لاتاری

لاتاری فیلمی است به کارگردانی محمد حسین مهدویان که در سال 1396 ساخته شده است. ماجرای نیمروز و ایستاده در غبار عنوان دیگر فیلم های این کارگردان جوان است.
از بازیگران لاتاری می توان به ساعد سهیلی، جواد عزتی، حمید فرخ‌ نژاد، هادی حجازی‌ فر، نادر سلیمانی، مهدی زمین‌ پرداز، علیرضا استادی، حمید رضا هدایتی، مهسا باقری و زیبا کرمعلی اشاره کرد.
داستان این فیلم درباره ی دو جوان امروزی به نام های امیرعلی و نوشین است که قصد ازدواج دارند اما خانواده هایشان با این موضوع مخالف هستند. امیرعلی و نوشین برای جلب رضایت خانواده هایشان صبر کرده اند و در همین زمان نیز در لاتاری ثبت نام کرده اند. آن ها امیدوار هستند که در لاتاری برنده شده و گرین کارت آمریکا را دریافت کنند. اما نوشین به دلیل مشکلات مالی خانواده اش و نجات آن ها از قرض های بسیارشان تصمیم می گیرد که با مردی به نام سامی به دبی برود و در آن جا کار کند. غافل از این که این فقط یک دام برای قاچاق دختران است...

نگاهی به فیلم لاتاری

گفته می شود فیلم لاتاری به دلیل موضوع حساسش مدت زمانی طولانی در انتظار دریافت مجوز بوده است. با این حال این فیلم پس از اکران با فروش فوق العاده ای مواجه شد و به عنوان دومین فیلم پر فروش غیر کمدی شناخته شد.
لاتاری به بسیاری از مشکلات و دغدغه های سیاسی و اجتماعی این روزها می پردازد. مسائلی چون مهاجرت، اختلافات طبقاتی، فقر و مشکلات اقتصادی، عشق، فساد و...

نگاهی به فیلم لاتاری

این فیلم با حواشی زیادی نیز روبه رو شد و نظرات بسیار متفاوتی را از طرف مخاطبان و منتقدان دریافت کرد. بسیاری از منتقدان و بزرگان سینما لاتاری را فیلمی می دانند که به وجهه ی ایران در جهان لطمه وارد می کند و ما را تروریست نشان می دهد. برخی نیز از آن دفاع کرده و برخوردها و رفتارهای نشان داده شده در فیلم را حق می دانند. اما فارغ از مسائل سیاسی و حواشی ایجاد شده برای این فیلم، لاتاری را می توان فیلم خوش ساختی دانست که از بازی بازیگران خوبی نیز برخوردار بوده است. هر چند کارگردانی محمد حسین مهدویان در این فیلم نسبت به فیلم های قبلی اش افت داشته است.

نگاهی به فیلم لاتاری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

راهنمای سفر به مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

کشف نانوذراتی که به گسترش سلول های سرطانی کمک می کنند

داروخانه ای به نام آلوئه ورا

تلاش فیزیکدان ها برای انجام آزمایشی غیرممکن تبدیل نور به ماد

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد