هزینه های سفر به بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین

شهر زیبای بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین می باشد که به عنوان پاریس آمریکای جنوبی نیز شناخته شده است. این شهر فرهنگی مشابهت هایی با همتا های اروپایی خود دارد و به همین دلیل بیشتر شبیه به شهر های اروپایی است تا شهر های قاره ی آمریکا. این شهر پس از شهر ریو دوژانیرو دومین شهر بزرگ در آمریکای جنوبی است و برای کسانی که علاقه مند به موسیقی، غذا های عالی و گشت و گذار در مکانی فوق العاده هستند، بوینس آیرس ایده آل به نظر می رسد. بوینس آیرس جمعیتی رو به رشد دارد و کیفیت زندگی در آن بسیار بالاست. می توانید در بازار ها، کافه ها و کتاب فروشی ها بگردید و در آن ها کاوش کنید و لذت ببرید. در این مطلب قصد آشنا کردن بیش تر شما با هزینه های سفر به این شهر را داریم. پس مطالعه این مطلب برای کسانی که قصد سفر به بوینس آیرس را دارند پیشنهاد می شود. قبل از هر چیز خوب است بدانید که واحد پول این کشور ARS می باشد.

هزینه های سفر به بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین

هزینه ی اقامت در خوابگاه ها و محل های اقامت: هزینه ی اقامت از حدود صد ARS یا 7 دلار شروع می شود و اتاق های محبوب تر در حدود 13 دلار هستند. اتاق های خصوصی و لوکس تر را می توان با مبلغی در حدود 30 دلار در روز اجاره کرد.

قیمت هتل های بوینس آیرس: هتل های مرکز شهر در روز نزدیک به 28 دلار هزینه می خواهند و تا 33 دلار هم هستند. اکثر این هتل ها خدماتی مانند صبحانه، وای فای رایگان و تهویه ی مطبوع را ارائه می دهند. شما می توانید حتی اتاق های مشترک با بقیه ی مسافر ها را هم اجاره کنید که در این صورت هزینه ی شما 10 الی 18 دلار در هر روز خواهد شد.

هزینه های سفر به بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین

هزینه ی غذا در شهر: میانگین هزینه ی هر وعده ی غذایی حدودا 6 یا 7 دلار خواهد شد. پیتزا در این شهر بسیار محبوب است و پیشنهاد می شود پیتزا های بوینس آیرس را امتحان کنید که هزینه ای در حدود 8 دلار را در بر خواهد داشت. استیک ها 10 دلار و پاستا 7 دلار می باشد. اگر شما به دنبال ایده آل ترین وعده ی غذایی مثل استیک ها و نوشیدنی خوب هستید انتظار می رود تا مبلغی در حدود 21 دلار خرج کنید.

هزینه ی حمل و نقل: اتوبوس و مترو هنوز هم بهترین راه برای رفتن به مناطق مختلف در بوینس آیرس است. هزینه ی حمل و نقل با این دو کمتر از یک دلار می شود. تاکسی ها آماده ی جا به جایی شما از هر نقطه ای از شهر به نقطه ی دیگر هستند که هزینه ی آن تقریبا بین 5 تا 7 دلار می شود.

هزینه های سفر به بوینس آیرس، پایتخت کشور آرژانتین

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هزینه تور تایلند ویژه آبان 94

هزینه تور استانبول ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آذر 94

هزینه تور چین ویژه آذر پاییز 94

هزینه تور چین ویژه دی زمستان 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر