هزینه های سفر به سانتیاگو، پایتخت کشور شیلی

      شهر سانتیاگو، پایتخت کشور شیلی می باشد. این شهر در نقطه ی مرکزی کشور است و همین باعث شده است تا از هر نقطه ای از جهان برای بازدید به آن جا بروند. در این شهر فعالیت ها و سرگرمی های مختلف از جمله ورزش اسکی در منطقه ی آندس و گشت و گذار در ساحل وجود دارد. سانتیاگو آب و هوایی نیمه خشک دارد که شباهت زیادی به آب و هوای مدیترانه ای نیز دارد. تابستان در بین ماه های نوامبر و مارس این شهر بسیار گرم و خشک است و درجه ی حرارت تا 95 درجه ی فارنهایت می رود. فصل زمستان یعنی بین ماه های ژوئن و اوت، صبح های سرد و مرطوبی در انتظار شما است. بالاترین درجه ممکن است حدود 55 درجه ی فارنهایت باشد. باران در ماه های زمستان به فراوانی می بارد. به هر حال، تابستان را می توان فصل مناسبی برای بازدید از سانتیاگو باشد. یکی از دغدغه های مسافر ها و گردشگر هایی که تمایل به بازدید از این شهر را دارند، نداشتن اطلاعات کافی در مورد هزینه هایی است که باید در آن انجام دهند. پس پیشنهاد می شود تا با این مطلب در مورد هزینه های سفر به شهر سانتیاگو  جهت آشنایی بیش تر همراه باشید. بهتر است بدانید که واحد پول گشور شیلی، پزو می باشد.

     به طور میانگین هر شخص برای هزینه های روزانه ی خود در سانتیاگو باید در حدود نود و نه هزار پزو بپردازد. بنابر این با یک نتیجه گیری ساده می توان دریافت که هزینه ی اقامت روزانه در این شهر در حدود 695 هزار پزو می باشد. هزینه ی سفر یک هفته ای به این شهر برای دو نفر نیز در حدود یک میلیون و چهار صد هزار پزو می شود.

     شهر سانتیاگو به عنوان پایتخت کشور شیلی دارای هتل ها و محل های اقامت فراوانی می باشد. برای اقامت یک روز در هتلی با امکانات نسبتا مناسب، شما می بایست در حدود هشتاد و چهار هزار پزو هزینه کنید. این هتل ها شامل امکانات خوب و کارکنانی مهربان و سخت کوش است. همچنین برای هر سه وعده ی غذایی خود در روز به چیزی حدود هشت هزار پزو نیاز خواهید داشت.

     سانتیاگو پر از مناطق گردشگری است که قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد. برای تهیه ی بلیت و ورود به این جاذبه های توریستی در روز به هشت هزار و پانصد پزو نیاز خواهید داشت. همچنین گفتنی است که سیستم حمل و نقل عمومی در شهر سانتیاگو  بسیار پر امکانات و گسترده است. به طور کلی برای استفاده از این سیستم که شامل تاکسی ها، اتوبوس ها و مترو می شود، در یک روز باید حدودا سه هزار و پانصد پزو بپردازید.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هزینه تور تایلند ویژه آبان 94

هزینه تور استانبول ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آذر 94

هزینه تور چین ویژه آذر پاییز 94

هزینه تور چین ویژه دی زمستان 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر