هزینه های سفر به شهر مادرید، پایتخت کشور اسپانیا

در این مطلب قصد داریم که به شما نشان دهیم در صورت سفر به شهر مادرید به چه مقدار پول نیاز خواهید داشت. این کار توسط انجمن weswap در سال 2017 انجام شد. این انجمن برای دانستن هزینه های سفر در جای جای دنیا مبلغی در حدود 38 میلیون پوند خرج کرد. ما این داده ها و آمار های مختلف را جمع آوری و آن ها را طبقه بندی کردیم تا بر اساس چگونگی سفر مسافر ها، هزینه های سفر آن ها را محاسبه کنیم. از جنبه های مختلف، مادرید بعد از بارسلونا، دومین شهر پر بازدید در نزد مسافران است. حقیقت این است که مادرید و بارسلونا هر دو بزرگ هستند و هردو دارای نقاط قوتی در جذب گردشگر می باشند. سوال بزرگ این جاست که شما برای هر روز اقامت در مادرید به چند یورو نیاز دارید؟

هزینه های سفر به شهر مادرید، پایتخت کشور اسپانیا

 میانگین هزینه سفر روزانه برای مسافران در شهر مادرید 95 یورو است. این مقدار تقریبا شامل دیدن جاذبه های اصلی شهر، خرید و داشتن یک روز بزرگ و پر ماجرا است. البته هزینه ی هتل و کرایه ی ماشین ها را جدا در نظر می گیریم زیرا اغلب آن ها از قبل رزرو شده اند. اما در کل برای شخصی که قصد خرج کردن بیشتری را دارد، قیمت ها به این صورت است:

صرف غذا: 35 یورو در روز

حمل و نقل: 20 یورو در روز

خرید های مختلف: 52 یورو در روز

هزینه های سفر به شهر مادرید، پایتخت کشور اسپانیا

 اگر قصد بازدیدهای فراوان از مناطق مختلف شهر مادرید را نیز داشته باشید، باید بگوییم خرج شما کمی اضافه تر خواهد شد. این نکته هرگز نباید فراموش شود که مردم مادرید در سطح شهر انگلیسی صحبت نمی کنند پس انتظار نداشته باشید که آن ها مثل شما صحبت کنند. می توانید قبل از سفر خود کتاب های آموزش اسپانیایی را بخوانید و زبان خود را تقویت کنید. در زیر، هزینه ی ورود به برخی از مکان های مهم و پر بازدید مادرید آورده شده است.

ورود به کاخ سلطنتی مادرید: 15 یورو

ورود به موزه ی دل پرادو: 15 یورو

ورود به موزه ی رینا سوفیا: 8 یورو

 این موزه ها از مهم ترین موزه های کشور اسپانیا هستند. موزه ی مشهور دل پرادو، یک مکان هنری و معتبر است و موزه ی رینا سوفیا که در نزدیکی خانه ی ملی قرار دارد، آثاری از هنر متعلق به قرن 20 را در خود دارد و نقاشی هایی از نقاش های معروف مانند دالی و پیکاسو در آن به چشم می خورد.

 مسافر شهر مادرید از لحاظ غذا و نوشیدنی نیز ممکن است خرج زیادی کند چرا که از این نظر به یکی از بهترین مناطق کشور آمده است. هزینه ی متوسط کیک های آن، 8 یورو، قهوه در حدود 2 یورو و سایر نوشیدنی های معروف آن نزدیک به 3 یورو هستند.

 هزینه های سفر به شهر مادرید، پایتخت کشور اسپانیا

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هزینه تور تایلند ویژه آبان 94

هزینه تور استانبول ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آبان 94

هزینه تور آنتالیا ویژه آذر 94

هزینه تور چین ویژه آذر پاییز 94

هزینه تور چین ویژه دی زمستان 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر