همه چیز در مورد جزیره ی فی فی در تایلند

جزیره، یا بهتر است بگوییم جزایر فی فی از محبوب ترین مقصد های گردشگری در کشور تایلند هستند. این جزایر شامل 6 جزیره هستند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. پارک های ملی، صخره های سنگی، غار ها و سواحل شنی از امکانات این جزایر هستند. جزیره ی اصلی فی فی حاوی فعالیت های اقامتی، رستوران ها با بهترین غذا های با کیفیت، فعالیت های شبانه و فعالیت های ساحلی می باشد. مردم محلی روستای توناسی در جزیره ی اصلی فی فی ساکن هستند. همچنین استقرار های دیگری هم در ساحل وایکینگ، لانگ بیچ و لیم تانگ وجود دارند.

منطقه ی فی فی لی در این جزیره یکی از جاذبه های اصلی گردشگری می باشد که در آن می توانید شاهد سواحل زیبا با سنگ ها و صخره های خیره کننده باشید. این مکان معروف متعلق به خلیج مایا می باشد که کارگردان های زیادی هم برای فیلم برداری به آن جا می روند. بیدا نای و بیدا نوک دو تا از جزایر دیگر هستند که در کنار منطقه ی فی فی لی واقع شده اند و فعالیت های معروف در آن مناطق، غواصی می باشد. از دیگر مناطق مهم گردشگری در اطراف آن می توان به جزیره ی بامبو اشاره کرد که تماشای ستار ها در شب ها در این جزیره از لذت بخش ترین فعالیت ها می باشد. این جزیره یک مکان پر طرفدار برای مسافر های روزانه است که از مناظر فوق العاده و جذاب آن استفاده کنند. می توانید به تماشای سنگ های خیره کننده و مرجان ها نیز بپردازید.

از نظر هزینه ای که در فی فی باید انجام دهید، بدانید که قیمت ها با توجه به زمان های سال متفاوت می باشد. به طور مثال در زمان های پر بازدید از سال، قیمت اجناس در فی فی کمی اضافه تر می شود و در مواقع دیگر سال قیمت ها به حالت خودش بر می گردد. پیاده روی و دوچرخه سواری از فعالیت ها و ورزش های مورد علاقه ی مردم فی فی و همچنین مسافر ها می باشد.

نام فی فی از یک واژه ی مالایی می آید و نام اصلی آن در گذشته پولائو پی آ پی بوده است. اکثریت مردم این مکان مسلمان هستند هر چند که می توانید بودایی ها را نیز در آن بیابید. جزیره ی فی فی هنوز امکاناتی هم چون حمل و نقل را به درستی در خود ارتقا نداده است. گفتنی است که جزیره ی فی فی یک مقصد گردشگری برای صخره نورد ها می باشد. بیش از 600 مسیر صخره نوردی در فی فی دیده می شود. در ماه های مناسب بیش از ده هزار بازدیدکننده از فی فی دیدن می کنند.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور تایلند

تور تایلند ویژه نوروز

تور تایلند ویژه عید

تور تایلند ویژه فروردین

تور تایلند ویژه تعطیلات عید

تور تایلند نوروز 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر