همه چیز در مورد موزه فناوری دیجیتال ژاپن - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

همه چیز در مورد موزه فناوری دیجیتال ژاپن

 اگر تمایل دارید آبشاری از رنگ­ها را روی دیوار اتاق تماشا کنید از این موزه خارق العاده و حیرت انگیز دیدن کنید. رنگ ­هایی که گویی سرتاسر فضا را فرا گرفته و تمام ساختمان را به هم ریخته ­اند. اما این جریان تنها یک توهم است. بله در صوتی که نمی­ توانید تصورش را هم بکنید ولی این موزه تنها در وهم و خیال شما شکل می­ گیرد. این یک موزه دیجیتالی است که سالانه با ابتکاری که در آن وجود دارد افراد زیادی را به ژاپن و شهر توکیو جذب می کند. لذت حضور در این همه فضای وهم آلود اما به ظاهر واقعی با ذهن انسان بازی خواهد کرد. این موزه با ایجاد صدا، تصویر و حقه­ های توهم ذهن انسان صحنه­ هایی را ایجاد می ­کند که در دنیای واقعی قابل دیدن نیستند. فقط یک بار امتحان کنید تا گیج شوید. در این موزه نمی­ دانید چه چیزی واقعی و چه چیزی خیالی است. تجربه این موزه دیجیتال تجربه­ ای همه جانبه است که نباید آن را از دست داد.

همه چیز در مورد موزه فناوری دیجیتال ژاپن

 در تابستان این موزه به طور کامل به نام تجاری منحصر به فرد آثار هنری اختصاص دارد. این فضا به عنوان اولین موزه دیجیتالی با آثار هنری شناحته شده است که با بازدید کنندگان تعامل خوبی برقرار می­ کند. یک فضای دارای یک میدان بوکوولیک که باید برای صحنه های جنجالی آن خود را آماده کنید. یکی دیگر از پرچم­ های بی نظیر حلق آویز کردن پر است که نور را به عنوان بازدید کننده نزدیک می­ کند.

همه چیز در مورد موزه فناوری دیجیتال ژاپن

نور در حال حرکت از یک لامپ به دیگری در اطراف اتاق است و در این شرایط شما نمی دانید که بترسید، فرار کنید، فریاد بزنید، هیجان داشته باشید یا ... در جایی دیگر یک آبشار پر از گل­ها را تجربه خواهید کرد که به نظر می ­رسد بیش از یک تپه یا امواج در امتداد دیوارها سقوط کرده ­اند و اسپری آنها را به سمت سقف پرتاب کرده است.

نمایشگاه­ هایی طراحی شده ­اند تا به یکدیگر متصل شوند و با کمک همدیگر با بیننده ارتباط برقرار کنند. بعضی از بازدیدکنندگان دنبال می­ شوند یا وقتی لمس می­ شوند واکنش نشان می­ دهند. ما محیطی ایجاد کرده ­ایم یک جهان بی مرز ساخته شده را تجربه کنید. تا از هر قطعه از آثار هنری که به خودی خود حرکت می ­کند و  با یکدیگر ارتباط برقرار می ­کنند و مخلوط می­ شوند لذت ببرید. رنگ­ ها واقعاً زیبا هستند. بنیانگذار این سبک جدید از موزه یک مهندس ژاپنی است که در گفتگو با خبر گذاری­ های کشور فرانسه اعلام کرده است که من می­ خواهم این فضا به جایگاهی تبدیل کنم که بتوانیم در این فضا به خاطر داشته باشیم که مرزهای موجود در جهان ما وجود ندارد و این خود ما هستیم که مرزها را بوجود می ­آوریم.

 همه چیز در مورد موزه فناوری دیجیتال ژاپن

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

موزه آثار خطی ارمنستان

موزه پرنس ویلز هند

موزه ویکتوریا هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد