ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید (2)

 پی‌نوشت: دوستت دارم! (P. S. I love you)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(2)
این فیلم درباره زنی است که تازه همسرش را از دست داده است. او بعد از مرگ همسرش، متوجه می‌شود که شوهرش پیش از مرگ ۱۰ پیام مختلف تهیه کرده و برای او به‌جا گذاشته است. این پیام‌ها، مسیر زندگی او را عوض می کند. این فیلم، یکی از رمانتیک ترین فیلم های تاریخ سینماست.

 غرور و تعصب (Pride and Prejudice)

یکی از زیباترین و بهترین فیلم های عاشقانه دنیا، غرور و تعصب است. در این فیلم، الیزابت بنت با آقای دارسی ثروتمند و مغرور ملاقات می‌کند. آقای دارسی، عاشق دختری می شود که با طبقه‌ی اجتماعی او هم‌خوانی ندارد.

 مولن روژ (Moulin Rouge)

فیلم داستان شاعری است که به رقصنده‌ای زیبا دل می‌بازد؛ رقصنده‌ای که دوکی حسود به او چشم طمع دارد. آهنگ «Come What May» در این فیلم پخش می شود که بسیار فوق‌العاده است.

 با عشق، رزی (Love, Rosie)

داستان این فیلم از آن جایی آغاز می شود که رزی و الکس از پنج‌سالگی بهترین دوستان هم بوده‌اند، عاشق هم می شوند. اما زمانی که پای عشق، زندگی و تصمیم درست در میان باشد، این دو بدترین دشمن هم هستند!

 خدمتکاری در منهتن (Maid in Manhattan)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(2)
بازیگر اصلی این فیلم، جنیفر لوپز است. پیشنهاد می کنیم به خاطر جنیفر هم که شده، حتما این فیلم را تماشا کنید.

 صبحانه در تیفانی (Breakfast at Tiffany’s)

زن جوانی جذب مردی می‌شود که به‌تازگی به ساختمان محل زندگی او نقل مکان کرده است.

 عروسی بهترین دوستم (My Best Friend’s Wedding)

وقتی دوست قدیمی زنی به او خبر می‌دهد که نامزد کرده است، زن متوجه می‌شود که عاشق اوست. او تلاش می کند که دل او را به دست آورد.

 آخرین رقص را نگه دار (Save the Last Dance)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(2)
دختری سفیدپوست از اهالی غرب میانه به شیکاگو می‌رود. او در این سفر، با پسری سیاه‌پوست دوست می‌شود. اما این پسر کارهای خلافی در گذشته انجام داده که دختر از او بی خبر است. ‌

 زن زیبا (Pretty Woman)

این فیلم درباره مردی است که حرفه‌اش خرید و واگذاری شرکت‌های ورشکسته می باشد و از زنی زیبا می‌خواهد که برای یک شب او را در مراسمی همراهی کند.

 رومئو و ژولیت (Romeo + Juliet)

این فیلم همان نمایش‌نامه‌ی معروف شکسپیر می باشد که در زمان حال بازسازی شده‌، اما دیالوگ‌ها هیچ تغییری نکرده است.

 عاشقانه‌ واقعی (True Romance)

این فیلم داستان جوانی است که با دختری ازدواج می‌کند. او از رئیس دختر مواد مخدر می‌دزد و سعی می‌کند آن را در هالیوود بفروشد. در این بین، گنگستری که صاحب مواد بوده است، در تعقیب آنهاست.

 تاریخ عروسی (The Wedding Date)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(2)

کت اِلیس، برای اینکه تنهایی به عروسی خواهرش نرود، مردی را استخدام می‌کند تا در طول مراسم نقش نامزدش را بازی کند. درواقع نقشه‌ی او این است که نامزد سابقش را که دو سال پیش او را ترک کرده، تحت‌تأثیر قرار بدهد؛ اما داستان جور دیگری پیش می‌رود.

من پیش از تو (Me before you)

این فیلم درباره دختر جوانی می باشد که مسئولیت رسیدگی به مرد جوانی را به‌ عهده می‌گیرد که فلج شده است. البته او درگیر رابطه‌ی عاطفی غیرمنتظره‌ای با این مرد جوان می‌شود.

 زیردریایی (Submarine)

این فیلم درباره الیور تیتِ هفده‌ساله ایی است که قصد دارد تا قبل از روز تولدش دل دختری را به‌دست بیاورد. هم چنین او می خواهد رابطه‌ی مادرش و نامزد او را به هم بزند.

 ناتینگ هیل (Notting Hill)

زندگی یک کتاب‌‌فروش ساده پس از ملاقات با مشهورترین ستاره‌ی جهان، زیرورو می‌شود. این فیلم را حتما تماشا کنید.

 صورتی بهت میاد (Pretty In Pink)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(2)
یکی از بهترین فیلم های رمانتیک، صورتی بهت میاد می باشد. این کمدی-عاشقانه‌ی دهه‌ی هشتادی، داستان دانش‌آموزی است که بین علاقه‌ی دوست قدیمی‌اش و پسری ثروتمند اما حساس و خوش‌گذران گیر افتاده است.

 الیزابت تاون (Elizabethtown)

مرد جوانی قبل از مراسم یادبود پدرش، درگیر رابطه‌ای عاطفی با یک مهماندار هواپیما می‌شود. اما این دختر آنقدر خوب است که کمی عجیب به نظر می رسد.

 امید جاری‌ست (Hope Floats)

این فیلم داستان زنی است که متوجه خیانت شوهرش می‌شود و بعد از آن، دوباره با دوست جذابش، بِردی کالورت ارتباط برقرار می کند و...

 همسر مسافر زمان (The Time Traveler’s Wife)

این فیلم داستان کتابداری معمولی، اهل شیکاگو می باشد. او دارای ژنی است که باعث می‌شود در زمان سفر کند. این مسئله باعث بروز پیچیدگی‌هایی در زندگی زناشویی‌اش می‌شود.

 بانو و ولگرد (Lady and the Tramp)

داستان رمانتیک لِیدی، سگ یک خانواده‌ی بالاشهری و ترمپ، که سگی خیابان‌گرد است. تماشای این انیمیشن کلاسیک را از دست ندهید!

 دیوانه وار (Like Crazy)

این فیلم داستان آنا، دانشجوی انگلیسی است که عاشق جیکوب آمریکایی می‌شود، به‌دلیل اینکه آنا اجازه‌ی بازگشت به آمریکا را ندارد، باعث می شود که رابطه آنها زیاد دوام نیاورد.

درباره‌ زمان (About Time)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(2)

این فیلم در مورد تیم ۲۱ سالگی است که می‌فهمد توانایی سفر در زمان سفر را دارد. البته تصمیم او برای داشتن زندگی بهتر با به‌دست آوردن همسر موردعلاقه‌اش، آن‌طور که فکرش را می‌کرد، ساده و بی‌دردسر نیست!

 زادگاه عزیزم آلاباما (Sweet Home Alabama)

یکی از رمانتیک ترین فیلم های دنیا، زادگاه عزیزم آلاباما است. این فیلم داستان زن جوانی می باشد که در نیویورک زندگی می کند. اما او باید به زادگاهش، آلاباما، برگردد تا کارهای مربوط به طلاق از همسرش را پس از ۷ سال جدایی کامل کند.

مطالب مرتبط:

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید (1)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید (2)

کلیک ها: 6
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید (1)

روح (Ghost)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(1)
یکی از بهترین فیلم های عاشقانه جهان، روح نام دارد. این فیلم در مورد داستان مرد جوانی است که می‌میرد، ولی روحش در این دنیا باقی می‌ماند تا عشق زندگی‌اش را از خطری مهلک نجات دهد. اگر عاشق صحنه های رمانتیک هستید، حتما این فیلم را تماشا کنید.

 روز عشق (Valentine’s day)

این فیلم درباره آدم‌هایی است که در روز عشق، تصمیم می گیرند که کارهای عجیبی انجام دهند.

 تایتانیک (Titanic) یکی از بهترین فیلم های عاشقانه جهان

یکی از بهترین فیلم های عاشقانه تاریخ سینما، تایتانیک می باشد. این فیلم در مورد دختر جوانی است که از طبقه‌ی اشراف این کشتی، عاشق هنرمندی مهربان اما فقیر می‌شود.

 کازابلانکا (Casablanca)

در این فیلم، فردی آمریکایی به نام ریک بلین، با عشق قدیمی‌اش روبه‌رو می‌شود و اتفاق های عاشقانه ایی در پی این دیدار، رخ می دهد که باعث شده تا به امروز یکی از رمانتیک ترین فیلم های تاریخ سینما به شمار برود.  

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(1)

دفترچه‌ خاطرات (The Notebook)

یکی از بهترین فیلم های عاشقانه دنیا، دفترچه خاطرات می باشد. این فیلم درباره جوان فقیری است که عاشق دختری از خانواده‌ای ثروتمند می‌شود. اما به دلیل تفاوت طبقه‌ی اجتماعی‌شان، خیلی زود این رابطه تمام می گردد. این فیلم براساس کتاب‌های نیکلاس اسپارکس ساخته شده است، اما به جز این فیلم، پیشنهاد می کنیم که اقتباس‌های دیگر از کتاب‌های نیکلاس اسپارکس از جمله جان عزیز (Dear John)، پیاده‌روی به‌یادماندنی (A Walk To Remember )، سواری طولانی (The Longest Ride )، خوش‌اقبال (The Lucky One) ، پناهِ امن (Safe Haven) ، گزینه‌های (The Choice) و بهترینِ من (The Best Of Me) را  نیز تماشا کنید.

 Dirty Dancing

طی اقامت تابستانی در اقامتگاه کتزکیلز، «بِی‌بی هاوسمن» عاشق مربی رقص خود «جانی کسل» می شود.

 بی‌خواب در سیاتل (Sleepless in Seattle)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(1)

این فیلم درباره پسربچه‌ای است که به ‌تازگی مادرش را از دست داده و در تلاش برای یافتن همسری جدید برای پدرش می باشد. بازیگران معروف این فیلم، مگ رایان و تام هنکس می باشند که اثری به‌یادماندنی از خود به جا گذاشته‌اند.

 اَملی (Amélie) یکی از برترین فیلم های عاشقانه جهان

املی دختر پاریسی ساده و پاکی است که باورهای خودش را درباره‌ی عدالت دارد. او در ادامه، عشق زندگی خودش را پیدا می کند. این فیلم بی شک یکی از بهترین فیلم های رمانتیک جهان است.

 زیبا/دیوانه (Crazy/Beautiful)

این فیلم در مورد دانش‌آموز فقیری است که  عاشق دختری ثروتمند می‌شود که مشکلات شخصی خودش را دارد. این فیلم مانند «رومئو و ژولیت» مدرن است، اما دیگر خبری از دیالوگ های پیچیده نیست.

 بر باد رفته (Gone with the wind)

این فیلم درباره ماجرای عشق سرکش زنی فریبنده و مردی رِند در دوران جنگ داخلی آمریکا و سال‌های پس از آن است.

 وال-ای (Wall-E)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(1)

یکی از انیمشن های رمانتیک که پیشنهاد می کنیم حتما آن را تماشا کنید؛ وال – ای است. این فیلم درباره ربات زباله‌جمع‌کنی به نام «وال-ای»، می باشد که ماجراهای هیجان انگیزی را تجربه می کند. حتی اگر به انیمیشن و فیلم‌های علمی تخیلی علاقه‌ای ندارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما وال-ای را تماشا کنید. مطمئنا از همان ابتدا عاشق این ربات می شوید.

 جونو (Juno)

دختر جوانی در رویارویی با بارداری غیرمنتظره، تصمیم غیرمعمولی درباره‌ی آینده‌ی کودک متولد‌نشده‌اش می‌گیرد.

 ولنتاین غمگین (Blue Valentine)

فیلم درباره رابطه‌ی یک زن و شوهر معمولی و تغییرات آنها در گذر زمان است.

 دیو و دلبر (Beauty and the beast)

دختر جوانی برای نجات پدرش از دیوی می خواهد که به جای پدرش، او را به عنوان اسیر بگیرد.  

 یک روز… (One Day)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید(1)
یکی از بهترین فیلم های رومانتیک، یک روز می باشد. این فیلم در مورد دکستر و اِم است که شب فارغ‌التحصیلی‌‌شان را با هم می‌گذرانند و گاهی در کنار هم‌ و گاهی جدا از هم هستند.

مطالب مرتبط:

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید (1)

بهترین فیلم های ۲۰۱۸‌ تا الان که باید حتما تماشا کنید (2)

کلیک ها: 9
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین انیمه های جهان (2)

کابوی بیباپ

بهترین انیمه های جهان(2)
کابوی بیباب، یکی از انیمه هایی است که توانسته محبوبیت زیادی در بین مخاطبان پیدا کند. از نظر بسیاری از افراد، «کابوی بیباپ» یکی از بهترین انیمه های اکشن محسوب می‌شود. این انیمه برای هر سلیقه‌ای، چیزی برای گفتن دارد.

کیمیاگر تمام‌فلزی

«کیمیاگر تمام‌فلزی» (fullmetal alchemist) به دلیل داستان فوق‌العاده اش، به یکی از پرطرفدارترین انیمه ها در آمریکا و ژاپن تبدیل شده است. داستان این انیمه در مورد دو برادر به‌ نام‌های «ادوارد» و «آلفونس الریک» (Edward and Alphonse Elric)  می باشد که قصد دارند تا مادرشان را دوباره زنده کنند.

کد گیاس

داستان انیمهٔ «کد گیاس» (Code Geass)  به این صورت است که امپراتوری بریتانیا با سلاح‌های روباتیک جدیدی به‌نام «نایتمیر فریمز» (Knightmare Frames) به ژاپن حمله کرده و آن را تصرف می‌کند و نام این کشور را به منطقهٔ ۱۱ تغییر می‌دهند. در طول داستان اتفاق های جالبی می افتند که مطمئنا تماشای آن، شما را به وجد می آورد.

بلیچ

«بلیچ» (Bleach) داستان دانش‌آموزی دبیرستانی به‌ نام «ایچیگو کوروساکی» (Kurosaki Ichigo) است که با بچه‌های دیگر متفاوت می باشد. او می‌تواند با ارواح ارتباط برقرار کند. «ایچیگو» پس از برخورد با حفره‌ای جادویی در جنگل، این قدرت را به دست می‌آورد. اگر فیلم «حس ششم» (The Sixth Sense) را تماشا کرده و دوست داشته‌اید، حتما از این انیمه هم لذت خواهید برد.

افسانهٔ جن و پری

«افسانهٔ جن و پری» (Fairy Tail)، داستان دنیایی است که در آن، جادو یک نیروی عادی می باشد. ماجرای اصلی از آنجایی شروع می شود که گروهی از اعضای یک انجمن، مأموریت‌های مختلفی را برعهده می‌گیرند تا پول کافی برای پرداخت اجاره‌شان را به دست بیاورند.

هنر شمشیرزنی آنلاین

بهترین انیمه های جهان(2)

یکی از پرطرفدار ترین انیمه های دنیا، هنر شمشیرزنی آنلاین است. این انیمه آنقدر محبوب می باشد که قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی، بازی ویدئویی به‌ نام «هنر شمشیرزنی آنلاین» (Sword Art Online) ارائه شود. اگر دوست دارید دلیل محبوبیت این انیمه را بدانید، پیشنهاد می کنیم حتما آن را تماشا کنید.

دراگون بال زد

داستان «دراگون بال زد» (Dragon Ball Z)، درباره جنگجویی به‌نام «گوکو» (Goku) است که وقتی می‌فهمد از سیاره‌ی دیگری آمده، سعی می‌کند با کمک دوستانش از آن سیاره در مقابل یورش دشمنان فرازمینی دفاع کند این انیمه، یکی از تأثیرگذارترین کارتون‌هایی است که تاکنون ساخته شده است.

ناروتو شیپوتن

«ناروتو شیپوتن» (Naruto Shippūden) داستان یک نینجای نوجوان به‌ نام «ناروتو اوزوماکی» (Naruto Uzumaki) می باشد. «ناروتو» همیشه به‌دنبال تأیید و تحسین دیگران است و می‌خواهد «هوکاگه» (Hokage) بشود. «هوکاگه» قدرتمندترین نینجا و رهبر نینجاها در روستاست. پیشنهاد می کنیم این انیمه هیجان انگیز را تماشا کنید تا متوجه شوید که چه چیزی در انتظار ناروتو می باشد.

 حمله به تایتان

بهترین انیمه های جهان(2)

«حمله به تایتان» (Attack on Titan) بهترین انیمهٔ اکشن است. داستان این انیمه، درباره «ارن یائگر» (Eren Jaegar) می باشد. او بعد از نابودی شهر و کشته‌شدن مادرش، قسم می‌خورد زمین را از وجود تایتان‌های غول‌پیکر پاک کند. پیشنهاد می کنیم این انیمه را تماشا کنید.

 کیمیاگر تمام‌فلزی: برادری

«کیمیاگر تمام‌فلزی: برادری» (Fullmetal Alchemist: Brotherhood) یکی از بهترین مجموعه‌های انیمه برای بزرگسالان است. داستان این انیمه دربارهٔ دو برادر می باشد که برای زنده‌کردن مادر مرده‌شان و تغییر شکل فیزیکی خودشان، در جست‌وجوی سنگ کیمیاگری هستند. این مجموعه دارای شصت‌وچهار قسمت است و مخاطب را برای تماشای قسمت بعدی تشویق می کند.

 دراگون بال

«دراگون بال» (Dragon Ball) یکی دیگر از انیمه های دیدنی است که طرفدار های زیادی دارد. داستان این انیمه درباره ماجراهای پسربچهٔ فوق‌العاده قدرتمندی به‌نام «گوکو» (Goku) می باشد که در تلاش است که هفت تخم اژدها پیدا کند.

 پوکمون

انیمه پوکمون، درباره دو شخصیت به نام «اش کتچام» (Ash Ketchum) و «پیکاچو» (Pikachu) است که به همه جا سفر می‌کنند تا خود را به‌ عنوان اساتید «پوکمون» (Pokémon) معرفی کنند. انیمه معروف‌ترین و تأثیرگذارترین انیمه در سطح جهان محسوب می‌شود.

 خاطرات آینده

بهترین انیمه های جهان(2)
«خاطرات آینده» (Future Diary) یکی از جذاب‌ترین داستان‌هایی است که پیشنهاد می کنیم حتما تماشا کنید. قهرمان این مجموعه، دفترچهٔ خاطراتی دارد که می‌تواند آینده را پیش‌بینی کند. پیشنهاد می کنیم این انیمه را حتما ببینید.

 دفتر مرگ

«دفتر مرگ» (Death Note) در ژاپن به‌عنوان بهترین انیمه‌ی تاریخ انتخاب شده است. یکی از جذابیت‌های انیمه دفتر مرگ این است که شخصیت اصلی آن، با قهرمان کلیشه‌ای روزمرهٔ سایر انیمه‌ها فرق دارد.

مطالب مرتبط:

بهترین انیمه های جهان (1)

بهترین انیمه های جهان (2)

کلیک ها: 5
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین انیمه های جهان (1)

تماشای انیمه برای تمام گروه های سنی جذاب می باشد. در ایران هم این انیمه ها طرفدارهای زیادی پیدا کرده اند و به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا بهترین انیمه های جهان را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم اگر این انیمه ها را تا به حال ندیده اید، حتما آنها را تماشا کنید.

یک تکه

بهترین انیمه های جهان(1)

«یک تکه» (One Piece) صدها قسمت دارد. شخصیت اصلی این فیلم، لوفی نام دارد که در طول داستان به شما می‌آموزد که اگر تصمیم به انجام کاری گرفتید، باید خود را وقف آن نمایید. او یاد می‌دهد که تا آخرین لحظهٔ عمر برای رسیدن به هدف‌تان مبارزه کنید. این انیمه نه تنها سرگرم کننده است، بلکه بسیار آموزنده نیز می باشد.

بدون بازی بدون زندگی

تماشای انیمه «بدون بازی بدون زندگی» (No Game No Life)، برای تمامی افراد بسیار جذاب می باشد. دو شخصیت اصلی این انیمه خواهر و برادری به‌ نام‌های «سورا» (Sora) و «شیرو» (Shiro) هستند. داستان این انیمه به این صورت است که آنها به دنیای متفاوتی منتقل می‌شوند که بازی‌ها در آن حکمرانی می‌کنند. «سورا» و «شیرو» باید سبکی برای زندگی ایجاد کنند تا به‌ کمک آن بتوانند از این دنیای فانتزی جان سالم به در ببرند.

روانی، یکی از بهترین انیمه های ژاپنی

انیمه «روانی» (Psycho-Pass)، یکی از بهترین انیمشن های ژاپنی است که پیشنهاد می کنیم حتما تماشا کنید. کاراگاهان این مجموعه با استفاده از سلاح ویژه‌ای به‌نام «دومینیتو» (Dominator) می‌توانند داده‌های روان‌شناختی افراد را بررسی و ضریب احتمال جرم و جنایت در آنها را تعیین نمایند. اگر از تماشای فیلم «گزارش اقلیت» (Minority Report) از «استیون اسپیلبرگ» لذت برده اید،، توصیه می‌کنم این انیمه را حتما ببنید.

آکامه گا کیل!

بهترین انیمه های جهان(1)
ممکن است چند قسمت اول انیمه «آکامه گا کیل!» (Akame ga Kill!) زیاد جالب نباشد، اما مطمئنا «آکامه گا کیل!» به یکی از جذاب‌ترین انیمه های مبارزه‌ای تبدیل خواهد شد که تاکنون تماشا کرده‌اید. این انیمه دربارهٔ پسری روستایی به‌ نام «تاتسومی» (Tatsumi) است که برای معروف‌شدن رهسپار پایتخت می‌شود. او در این سفر با گروهی از آدمکش‌ها به‌ نام «نایت رید» مواجه می‌شود.

رورونی کنشین: سامورایی سرگردان

«رورونی کنشین: سامورایی سرگردان» (Rurouni Kenshin: Wandering Samurai)، درباره ماجراهای شمشیرزن جوانی است که در طی دورهٔ «میجی» (Meiji) در ژاپن، گذرش به یک مدرسهٔ هنرهای رزمی می‌افتد. اگر عاشق صحنه‌های نفس‌گیر مبارزه با شمشیر هستید، حتما این انیمه را تماشا کنید.  

مرد یک مشت

بهترین انیمه های جهان(1)

«مرد یک مشت» (One-Punch Man)، درباره قهرمانی است که می‌تواند هر مبارزه‌ای را با یک مشت به پایان برساند. البته ممکن است به نظر برسد که این داستان جالب نیست. اما در این انیمه، قهرمان به‌ جای تلاش برای از بین‌ بردن دشمن، همیشه در تلاش برای یافتن دشمن قوی‌تری است.

اینویاشا

داستان انیمه«کاگومه» (Kagome) درباره دختری است که به‌طور اتفاقی از دروازه‌ای عبور می‌کند که او را به ژاپن قرون وسطی می‌برد. او در آنجا با «اینویاشا» آشنا می شود. «کاگومه» سعی می کند که به او کمک کرده تا گویی جادویی را یافته و با «ناراکو» (Naraku) مبارزه کند. این انیمه جزو آثار کلاسیک به حساب می‌آید.

ترای‌گان

یکی از خنده‌دارترین و درعین‌حال متفکرانه‌ترین گفت‌وگوها را در انیمه «ترای‌گان» (Trigun) مشاهده می کنید. شخصیت اصلی این انیمه، «وش» (Vash)، می باشد. او آدمکشی است که از کشتن تنفر دارد، اما به‌هرحال این کار را انجام می‌دهد. «وش» تقریبا شکست‌ناپذیر و درعین‌حال آسیب‌پذیر است. او می‌تواند همهٔ دنیا را به نابودی بکشاند. هم چنین برای سر او ۶۰ میلیون دلار جایزه تعیین کرده‌اند.

سامورایی چامپلو

بهترین انیمه های جهان(1)

داستان «سامورایی چامپلو» (Samurai Champloo) دربارهٔ سه نفر است؛ «جین» (Jin) که سامورایی سنتی و بسیار ماهر است، «موگن» (Mugen) سامورایی امروزی و به‌ همان‌ اندازه ماهر و «فوو» (Fuu)، دختری که در چایخانه کار می‌کند. زمانی که «جین» و «موگن» گرفتار شده و قرار است اعدام شوند، «فوو» جان‌شان را نجات می‌دهد. پیشنهاد می کنیم این انیمه را تماشا کنید.

روح‌خوار، یکی از بهترین انیمه ها

انیمه «روح‌خوار» (Soul Eater)، از نظر داستان موقعیت، شخصیت‌پردازی و سبک هنری، بسیار جذاب می باشد. داستان این انیمه در مورد آکادمی «مهارت در سلاح مرگ» (Death Weapon Meister Academy) معروف به «شیبوسن» (Shibusen)  است که در شهر خیالیِ «دث سیتی» (Death City) در «نواد» قرار دارد. اگر دوست دارید آخر داستان را بفهمید، حتما این انیمه مهیج را تماشا کنید.

توکیو غول

بهترین انیمه های جهان(1)

انیمه «توکیو غول» (Tokyo Ghoul) دربارهٔ «کانکی» (Kaneki) است که مورد هجوم یک غول قرار گرفته و تا پای مرگ می‌رود. او در ادامه به موجودی نیمه‌غول - نیمه‌انسان تبدیل می‌شود و مجبور است برای زنده‌ماندن، با سبک‌زندگی غول‌ها سازگاری پیدا کند. حتما این انیمه را تماشا کنید.

مطالب مرتبط:

بهترین انیمه های جهان (1)

بهترین انیمه های جهان (2)

کلیک ها: 8
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنون (2)

ارباب حلقه‌ها: بازگشت پادشاه (Lord of the Rings: Return of the King )

بهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنون(2)
سومین فیلم از سه‌گانه‌ٔ ارباب حلقه‌ها، توانست ۱۱ اسکار دریافت کند. بازگشت پادشاه این سه‌گانه را به پرفروش‌ترین سه‌گانه‌ تاریخ سینما تبدیل کرد.

شوالیه تاریکی (The Dark Knight)

شوالیه تاریکی، یکی از بهترین فیلم‌های دهه‌ نخست قرن ۲۱ است که توانست رتبه یازدهم پرفروش فیلم دنیا را از آن خودش کند. این فیلم به‌خاطر بازی‌های قدرتمند بازیگران و موضوع جذابش، توانست نظر مثبت منتقدان بسیاری را به‌دنبال داشته باشد.

فهرست شیندلر (Schindler’s List)

این فیلم بر اساس رمان «عهد شیندلر» نوشته‌ٔ «توماس کنیلی» ساخته شد و توانست ۷ اسکار دریافت کند. هم چنین این فیلم در جایگاه یکی از بهترین فیلم‌های قرن قرار گرفت. این فیلم درباره زندگی «اسکار شیندلر»، می باشد؛ تاجری که در طول جنگ جهانی دوم با استخدام هزاران یهودی، جان آنها را نجات داد.

دوازده مرد خشمگین (۱۲ Angry Men )

فیلم ۱۲ مرد خشمگین، داستان هیئت منصفه‌ای است که به‌دنبال رسیدن به نظری واحد هستند. با اینکه این فیلم نتوانست در سینما‌ها و جدول نمایش بدرخشد؛ اما بعد از نمایش تلویزیونی،‌ بسیار مورد توجه قرار گرفت و نقدهای مهمی دریافت کرد.

خوب، بد، زشت (The Good, the Bad, and the Ugly )

این فیلم وسترن اسپاگتی با بازی کلینت ایستوود، به دلیل ‌فیلم‌برداری و موسیقی متن‌اش معروف است. فیلم «خوب، بد، زشت» یکی از محبوب‌ترین فیلم های وسترن تاریخ سینما و بهترین فیلم این ژانر سینمایی می باشد.

داستان عامه‌پسند (Pulp Fiction)

داستان عامه‌پسند به دلیل دیالوگ‌های عجیب، داستان غیرخطی و اشاره‌های بسیارش به فرهنگ عامیانه، معروف شده است. این فیلم نامزد ۷ اسکار شد و نخل طلای کن را به‌دست آورد.

پدرخوانده: قسمت دوم (Godfather: part II)

بهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنون(2)
این فیلم ۶ اسکار دریافت کرده و در فهرست فیلم‌های ملی آمریکا به‌ ثبت رسیده است. قسمت دوم پدرخوانده هم توانست به‌اندازه‌ی نسخه‌ اولش ارزشمند و باکیفیت ساخته شود.

 رستگاری در شائوشنک (Shawshank Redemption)

با اینکه این فیلم نتوانست فروش موفقی داشته باشد و به ‌زحمت هزینه‌ی ساختش را تأمین کرد، اما نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت نمود و به یکی از فیلم های موردعلاقه‌ی شبکه‌های تلویزیونی تبدیل شد.

 پدرخوانده

پدرخوانده، به‌عنوان یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما شناخته می‌شود. قبل از ساخت این فیلم، هیچ فیلمی داستان زندگی گروه‌های خلافکار و گنگسترها را این‌چنین و از زاویه‌ دید خود این افراد، به‌ نمایش نگذاشته بود. تمام عوامل این فیلم از جمله کارگردان، فیلم‌نامه و گروه‌ بازیگران پدرخوانده، باعث شد که این فیلم به یکی از بهترین‌های تاریخ سینما تبدیل بشود. هم چنین این فیلم تأثیر چشمگیری بر فرهنگ غرب داشته است.

 همشهری کِین (Citizen Kane)

بهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنون(2)
این فیلم، پس از نمایش اولیه‌اش در آمریکا پس از جنگ جهانی دوم، زیاد موفق نبود و خیلی زود از پرده سینما پایین آمد. اما در کشورهای دیگر مانند فرانسه نقدهای مثبت و تحسین‌برانگیزی دریافت کرد. به دلیل استقبالی که از این فیلم در کشورهای دیگر شد؛ فیلم دوباره در آمریکا مورد توجه قرار گرفت. فیلم همشهری کِین، یکی از بهترین فیلم های تاریخ سینما به شمار می رود.

مطالب مرتبط:

بهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنون (1)

بهترین فیلم های علمی تخیلی از گذشته تا کنون (2)

کلیک ها: 5