ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پیدا شدن موش در غذا، رستوران را به هم ریخت!

در یکی از رستوران های زنجیره ای چین،  موشِ مرده ای، داخل غذای یک مشتری، آن هم یک زن باردار؛ پیدا شد!!! پیدا شدن یک موش مرده در غذای یک زن باردار موجب خسارت شدید به یک رستوران زنجیره‌ای در چین شد.

پیدا شدن موش در غذا، رستوران را به هم ریخت!

یک مشتری در هنگام صرف ناهار در یکی از رستوران های زنجیره ای پرآوازه در چین به نام "ژیابو" با صحنه وحشتناکی رو به رو شد. این رستوارن در منطقه ویفانگ قرار دارد و صاحب رستوران پس از این اتفاق بلافاصله وارد عمل شد و پیشنهادی را برای مشتریان ارائه داد.

او گفت که برای جبران، مبلغ 5,000 یوان چین (معادل 728 دلار آمریکا) را پرداخت خواهد کرد. اما آنها موافقت نکردند و بهدلیل باردار بودن یکی از مشتریان خواستند تا مبلغ را بالاتر ببرد.

به این ترتیب صاحب رستوران در پاسخ گفت: مبلغ 20,000 یوان چین (معادل 2,900 دلار آمریکا) را جهت جبران پرداخت می کند تا آن زن بتواند فرزندش را سقط کند.

تمام این ماجرا، در شبکه های اجتماعی منتشر شد و خیلی زود ارزش سهام این شرکت (در تاریخ 11 سپتامبر 2018) حدود 12 درصد رو به کاهش رفت. این امر موجب خسارت 1.3 میلیارد یوان (190 میلیون دلار آمریکا) شد و رستوران طی مدت کوتاهی به دلیل تخلفات بهداشتی بسته شد. رستوران "ژیابو" در صفحه اجتماعی خود اطلاعیه بسته شدن یکی از شعب خود به دلیل تخلفات بهداشتی را رد کرد، اما بلافاصه اطلاعیه را حذف کرد.

 
پیدا شدن موش در غذا، رستوران را به هم ریخت!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

رستوران های مالزی

رستوران شاندیز صفدری کیش

رستوران جمیل کیش

رستوران نهنگ سفید کیش

رستوران پنگوئن کیش

رستوران نقش جهان کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد