چشم سوم چیست؟ - 1.5 out of 5 based on 2 votes

چشم سوم چیست؟

چشم سوم چیست؟
چشم سوم اغلب نمادی از روشنفکری است که از نظر معنوی اهمیت دارد .چشم سوم به چشم درونی نیز معروف می باشد و باعث می شود که فراتر از دید عادی بتوانید پیرامون خود را درک کنید. در برخی از سنت های معنوی، چشم سوم به نام آجنا یا چاکرای پیشانی نیز معروف است. چشم سوم، چاکرای ششم بوده و رنگ آن نیلی است. در بعضی از سنت هایی مانند هندوئیسم محل قرار گیری چشم سوم را وسط پیشانی، کمی بالاتر از اتصال ابرو می دانند. چشم سوم با ذهن، غده هیپوفیز، چشم ها، هوش و بصیرت مرتبط است. افرادی که ادعا می کنند ظرفیت استفاده از چشم سوم خود را دارند، به عنوان پیش گو شناخته می شوند. در این مطلب به پنج  نشانه باز شدن چشم سوم می پردازیم.
انگار نسبت به چیزهای نا دیدنی حس قوی‌تری دارید

چشم سوم چیست؟
چشم سوم به شما  کمک‌ می‌کند، چیزهایی را ببینید که قابل دیدن نیستند. اگر چشم سوم‌تان باز شود، می‌توانید آینده را واضح ‌تر ببینید و درک شما از پیرامون به طور قابل ملاحظه‌ای قوی‌تر می‌شود. از تجربه هایتان بیشتر استفاده کرده و مشکلات را از قبل حس می کنید.
ممکن است به نور حساس باشید
هنگامی که چشم سوم‌تان باز می شود، ممکن است نورهای درخشان، چشم‌هایتان را اذیت کنند. شما رنگ ها را زنده و واضح تر می بینید. در واقع روح شما بیدار می شود و به چیزهایی که می بینید، حساس تر می شوید.
 سردرد
وقتی چشم سوم باز می شود، فشاری زیادی به شما وارد شده که باعث سردرد می شود. هم چنین چشم سوم باز برای کسی که قبلا آن را تجربه نکرده ‌است، می‌تواند تجربه‌ی سختی باشد. برای رهایی از سر درد باید در طبیعت قدم بزنید. این کار به کاهش فشار کمک کرده و چشم سوم را  قادر به توانایی می کند.
 احساس متفاوتی دارید

چشم سوم چیست؟
زمانی که چشم سوم باز شود، شما احساس متفاوت بودن می کنید و ممکن است چیزهایی که قبلا برای شما خوشایند بوده الان خوشایند نباشد. این احساس ممکن است به مرور زمان یا یک باره ایجاد شود.
می‌توانید آسا‌ن‌تر ذهن آدم‌ها را بخوانید
وقتی چشم سوم‌تان باز میشود،  می‌توانید به آسانی چهره افرادی که پشت نقاب مخفی شده اند را ببینید و ذهن آن ها را بخوانید.

1.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 1.50 (2 Votes)

مطالب مشابه

چه چیزی باعث خارش چشم می شود

درمان های خانگی برای خشکی چشم

چه چیزی باعث ایجاد فشار در پشت چشم می شود

تاثیر آرتروز بر روی چشم ها

سندروم کار با کامپیوتر چیست؟

روش های کاهش خستگی چشم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد