چند مورد از اپلیکیشن های مسافرتی بسیار پرکاربرد

برنامه های کاربردی بسیار زیادی وجود دارند که می توانید آن ها را دانلود کرده و از استفاده از آن ها نهایت لذت را ببرید. در ادامه قصد معرفی چند اپ را داریم که می توانند بسیار به شما در زمینه ی گردشگری و مسافرت کمک کنند.

فرقی نمی کند که به یک مسافرت طولانی بروید و یا اینکه قصد سفر به نواحی نزدیک و یا حتی سفر های کاری بروید به هر حال به شما پیشنهاد می کنیم که برای سهولت سفر خود چند نمونه از اپ های کاربردی را در گوشی خود حتما آماده داشته باشید زیرا گوشی تنها چیزی است که همیشه به شما نزدیک و قابل دسترس است. جالب است بدانید اپلیکیشن های بسیار زیادی در این زمینه برای علاقه مندان به سفر و گردشگری فراهم شده است. بررسی ها حاکی از ساخت بیش از 2 میلیون برنامه است. اما می دانیم که همه یآن های خیلی کاربردی نیستند. در ادامه به معرفی برترین ها می  پردازیم.

چند مورد از اپلیکیشن های مسافرتی بسیار پرکاربرد

Google Translate

همانطور که می دانید این اپ در هنگام وصل شدن شما به اینترنت قادر به ترجمه ی سخنان شما به 103 زبان مختلف و در هنگام قطع اتصال قادر به ترجمه ی 59 زبان دنیا است. همچنین از ویژگی مثبت دیگر این اپ می توان به قابلیت مکاله ی آن اشاره کرد. این بدین معناست که لازم نیست شما چیزی بخوانید.

Google Trips

این برنامه به شما پیشنهادات و نکات مسافرتی مقصد مورد نظرتان را می گوید تا اقامت و سفر در آن محل برای شما لذت بخش تر باشد. این راهنمایی ها به راحتی قابل دانلود هستند تا شما همیشه آن ها را در دسترس داشته باشید.

چند مورد از اپلیکیشن های مسافرتی بسیار پرکاربرد

Hopper

این اپلیکیشن به راحتی برای شما بهترین بلیط با ارزان ترین قیمت را پیدا می کند و باعث می شود تا شما بتوانید از هزینه های سفر خود بکاهید. همچنین از دیگر امکانات این اپ این است که به شما می گوید کدام روز ها بیشتر برای شما مقرون به صرفه برای سفر هستند. به شما پیشنهاد می کنیم هم از این اپ و هم از Google Flights استفاده کنید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

چند مورد از اپلیکیشن های مسافرتی بسیار پرکاربرد

Hotel Tonight

یکی از اپ های بسیار خوب و کاربردی که بهترین هتل هایی که می توانید برای خود رزرو کند به همراه قیمت ها و همچنین نظر افراد در اختیار شما قرار می دهد باا استفاده از این اپ می توانید به راحتی هتل مورد نظر خود را پیدا کنید.

Been

یکی از اپ های بسیار جالب و مهیجی است که می توانید رد آن مقاصدی که می خواهید به آن ها سفر کنید را تعیین کرده و همچنین برای مقایسه ی خود با سایر افراد نیز از آن استفاده کنید. با این کار می توانید سفر های خود را مدیریت کنید.

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه دریافت ارز مسافرتی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

هتل برج های طلایی کیش

پله های اسپانیایی رم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد