چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

برای بیش از دو قرن، انسان ها از بالون استفاده کرده اند تا خود را در جو قرار دهند و جهان پایین را از یک منظره منحصر به فرد تماشا کنند. اگرچه تجربه سوار شدن در بالون اینچنین راحت و امن هرگز قابل دسترس تر از امروز نبوده است. امروزه مسافران ماجراجو در هر گوشه دنیا میتوانند از منظره های شگفت انگیز و چشمگیر جهان و تمدن های باستانی لذت ببرند.

 

دره Yarra

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

دره Yarra در فاصله یک ساعتی از ملبورن قرار گرفته است. بالون بی خطر و بی سرو صدا بر فراز تپه های شگفت انگیز و باغ ها و مزارع و قله کوه ها حرکت میکند.

 

کویر حفاظت شده دبی 

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

جای تعجب نیست که بالون های خارج از شهر قدیم دبی لوکس ترین ها در جهان هستند. مسافران از هتل ها اطراف برج خلیفه سوار میشوند و به خارج شهر منتقل میشوند. بالون ۱۲۰۰ متر بالاتر از تپه های شنی حرکت میکند و مسافران میتوانند نگاه اجمالی از شتر ها و آهوهای کوهی داشته باشند . بالون میتواند تعداد ۲۴ نفر را جابجا کند. اما بالون ها ی سفارشی هم موجود است.

 

Teotihuacan 

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

این سایت در حدود ۵۰ کیلومتری شمال شرقی مکزیکو سیتی ، قلعه Teotihuacan از باقی مانده های باستان شناسی شگفت آور از آنچه قبلا بزرگ ترین شهر در آمریکای شمالی بوده قرار دارد. حین پرواز این بالون شهر خدایان را به مسافران نشان میدهد. اگرچه مسیر این پرواز یک ساعته با نسیم انجام میشود، مسافران میتوانند منظره معبد Quetzalpapalotl و همچنین خیابان مرده و اهرام عظیم خورشید و ماه را تماشا کنند.

Albuquerque

 چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

این سایت محل بزرگ ترین گردهم آیی بالون ها و علاقه مندان به بالون سواری در جهان، Albuquerque مکانی ایده ال است که شاهد زیبایی هیجان انگیز صد ها بالون شناور در اسمان صاف Midwest است. هر اکتبر، بزرگ ترین شهر نیو مکزیکو از فستیوال بین المللی بالون Albuquerque میزبانی میکند. که شامل کنسرت و آتش بازی وانبوه بالون ها در شب و روز است. بسیاری از مردم در این رویدادد شرکت میکنند و میتوانند از زمین این رویداد را تماشا کنند و البته در این شهر اجازه دارند با اپراتورهای مجاز در طول فستیوال همراه مسافران سوار شوند.

 

Serengeti 

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

اقامتگاه بزرگ ترین مهاجرت پستانداران جهان در Serengeti است و از تانزانیا تا منطقه حفاظت شده ملی ماسایی مارا در کنیا گسترش یافته است. این بالون نظاره گر تعداد زیادی حیوانات در هر فصل میباشد. علاوه براین بیشتر از دو میلیون آهوی کوهی ، گور خر از زمان مهاجرت بزرگ در این منطقه زندگی میکنند. شیر ها ، کرگدن ، زرافه، و فیل ها هم وجود دارند. بهترین اپراتورها از مشعل های کم صدا استفاده میکنند که اجازه میدهد بالون بر قراز حیات وحش حرکت کند.

 

Bagan 

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

مهمترین مقصد توریستی میانمار ، Bagan پایتحت اولین امپراطوری برمه از قرن ۹ تا ۱۳ بوده است. مکانی که مارکوپولو یک با به عنوان « شهر طلایی» توصیف کرد، منزل حدود ۱۳۰۰۰ معبد در قرن ۱۱ بوده است. مسافران میتوانند بر فراز هزاران معبد شناور شوند. بالون ها از نوامبر تا مارس زمانی که باد به ندرت از ۲۵ کیلومتر در ساعت عبور میکند در دسترس هستند .

 

Cappadocia

چند مورد از بهترین سایت های بالون سواری در دنیا

این سایت در منطقه آناتولیان ترکیه قراردارد. فلات بلند Cappadocia از سنگ های حاصل از فوران آتشفشان بعد از هزاران سال توسط باد و باران تشکیل شده است. برخی از سنگ های آهک به خانه های ساکنان اولیه بومی منطقه تبدیل شده است. اپراتورها گاهی بالون ها را به عمق دره ها میبرند.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد.
قدرت گرفته از کومنتو فارسی جوملا نال

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی