ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه ابروهای خود را طراحی کنیم

چگونه ابروهای خود را طراحی کنیم ممکن است وقتی به خرید می روید، خیلی از خانم ها را دیده باشید که آبروهای بسیار زیبا و منظمی دارند که انگار یک نقاش ماهر، برای آنها این ابرو ها را نقاشی کرده است. در این مطلب ما می‌خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید. - ابتدا ابروهای خود را با موچین تمیز کنید. حواستان باشد به شکل ابرو آسیبی نرسانيد. - اگر لازم است با تیغ ابرو موهای خیلی ریزی که با موچین برداشته نمی‌شود را اصلاح کنید. - اگر موهای ابرو بلند است، با یک شانه ابرو آنها را به سمت بالا شانه ‌کنید. - حالا با قیچی ابرو که سر آن کمی زاویه‌دار است، موهای بلندی را که با برس ريمل شانه كرديد، کوتاه کنید. - اگر ابروهای خیلی نا مرتبی دارید یک ‌بار هم آنها را به سمت پایین شانه كرده و موهای خیلی بلندش را قیچی کنید. سپس با شانه ابرو، ابروهای خود را مرتب کنید. - با مداد ابرو قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود. - حالا باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو پر کنید، اگر مبتدی هستید یک پلاستیک زیر ابروهایتان قرار دهید تا پودر روی پلک شما نریزد. - خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد، اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته ‌باشد. - برس ابرو را در سایه یا پودر مخصوص ابرو بزنيد و از کمان ابرو شروع به پر کردن داخل ابرو کنید. - برای کناره های ابرو از رنگ روشن تر و داخل ابرو را از رنگ تیره تر استفاده کنید. این کار را با ضربات آهسته انجام دهید. - حالا با برس و چشم‌هایتان می‌توانید حالت ابرو را چک کنید. برای این کار باید بتوانید خط راستی از گوشه خارجی چشم به دم ابرو وصل کنید. اگر وصل نشد یعنی ابرو کوتاه است. - با کمک کمی پودر ایرادات را برطرف کنید، حواستان باشد به هیچ وجه، روی ابرو پودر اضافی باقی نماند. - برای این که ابرو ها طبیعی به نظر بیاید و تمام پودر ها پخش شوند با یک برس ریمل تمیز و شسته شده، رنگ های ابرو را یکنواخت کنید. - برای زیبایی بیشتر به ابرو زیر آن را کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست‌تان روشن‌تر است، بمالید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر برسند. - اگر ابروهایتان به راحتی منظم نمی‌شوند، توصیه می‌کنیم ازمقداری ژل سبک استفاده کنید، ‌البته اسپری مو به همراه یک برس ریمل هم می‌تواند کمک‌کننده باشد. - در آخر روی استخوان ابرو، مقداری سایه کم‌ رنگ بکشید تا رنگ زیر ابرو یکنواخت شود و ابرو و حالت‌ آن منظم‌تر و تمیزتر به نظر برسد و ابرو شکل بهتری پیدا کند.
ممکن است وقتی به خرید می روید، خیلی از خانم ها را دیده باشید که آبروهای بسیار زیبا  و منظمی دارند که انگار یک نقاش ماهر، برای آنها این ابرو ها را نقاشی کرده است. در این مطلب ما می‌خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید.
- ابتدا ابروهای خود را با موچین تمیز کنید. حواستان باشد به شکل ابرو آسیبی نرسانيد.
- اگر لازم است با تیغ ابرو موهای خیلی ریزی که با موچین برداشته نمی‌شود را اصلاح کنید.
- اگر موهای ابرو بلند است، با یک  شانه ابرو آنها را به سمت بالا شانه ‌کنید.
- حالا با قیچی ابرو که سر آن کمی زاویه‌دار است، موهای بلندی را که با برس ريمل شانه كرديد، کوتاه کنید.
- اگر ابروهای خیلی نا مرتبی دارید یک ‌بار هم آنها را به سمت پایین شانه كرده و موهای خیلی بلندش را قیچی کنید. سپس با شانه ابرو، ابروهای خود را مرتب کنید.
- با مداد ابرو قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود.
- حالا باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو پر کنید، اگر مبتدی هستید یک پلاستیک زیر ابروهایتان قرار دهید تا پودر روی پلک شما نریزد.

چگونه ابروهای خود را طراحی کنیم
- خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد، اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته ‌باشد.
- برس ابرو را در سایه یا پودر مخصوص ابرو بزنيد و از کمان ابرو شروع به پر کردن داخل ابرو کنید.
- برای کناره های ابرو از رنگ روشن تر و داخل ابرو را از رنگ تیره تر استفاده کنید. این کار را با ضربات آهسته انجام دهید.

چگونه ابروهای خود را طراحی کنیم
- حالا با برس و چشم‌هایتان می‌توانید حالت ابرو را چک کنید.  برای این کار باید بتوانید خط راستی از گوشه خارجی چشم به دم ابرو وصل کنید. اگر وصل نشد یعنی ابرو کوتاه است.
- با کمک کمی پودر  ایرادات را برطرف کنید، حواستان باشد به هیچ وجه، روی ابرو پودر اضافی باقی نماند.
- برای این که ابرو ها طبیعی به نظر بیاید و تمام پودر ها پخش شوند با یک برس ریمل تمیز و شسته شده،  رنگ های ابرو را یکنواخت  کنید.
- برای زیبایی بیشتر به ابرو  زیر آن را کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست‌تان روشن‌تر است، بمالید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر برسند.
- اگر ابروهایتان به راحتی منظم نمی‌شوند، توصیه می‌کنیم ازمقداری ژل سبک استفاده کنید، ‌البته اسپری مو به همراه یک برس ریمل هم می‌تواند کمک‌کننده باشد.
-  در آخر روی استخوان ابرو، مقداری سایه کم‌ رنگ بکشید تا رنگ زیر ابرو یکنواخت شود و ابرو و حالت‌ آن منظم‌تر و تمیزتر به نظر برسد و ابرو شکل بهتری پیدا کند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

میخک را بهتر بشناسید

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

خواص درمانی نعناع فلفلی را بیشتر بشناسید

گردو را در جیره غذایی خود قرار دهید

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
 • هیچ نظری یافت نشد