چگونه با فرزندانمان به کشور پرتغال سفر کنیم

پرتغال یکی از کشور هایی است که جاهای دیدنی بسیاری دارد و سفر به این کشور قطعا برای هر فردی خوشایند خواهد بود. همچنین این کشور جای بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلات خانوادگی است. در ادامه ما به شما توضیح خواهیم داد که چگونه به این کشور که عاشق کوکان هستند به همراه فرزندانتان سفر کنید و  چه نکاتی را در این زمینه باید رعایت کنید.

قطعا سفر به پرتغال به همراه خانواده بسیار هیجان انگیز خواهد بود. پرتغال یکی از مقاصد سفری است که برای سال های متوالی بسیار برای همگان جذاب بوده است. همچنین باید بدانید این کشور در پنسیلوانیای عبری قرار گرفته است و آب و هوای معتدلی نیز دارد که سفر به آن را خوشایند تر خواهد ساخت. سواحل زیبا و فرهنگ بسیار دوستانه و مهمان نواز این منطقه از سایر نکات مثبت آن می باشد. پرتغال یکی از بهترین گزینه های سفر است که به همراه فرزندان کوچکتان می توانید داشته باشید. در ادامه به شما توصیه هایی ارائه خواهیم کرد تا سفر به این کشور به همراه کودکانتان آسان تر شود.

چگونه با فرزندانمان به کشور پرتغال سفر کنیم

1- در زمانی مناسب از این کشور دیدن کنید.

اگر دوست دارید که بدون اینکه اعصابتان بهم بریزد و به همراه کودکان سفری دلچسب داشته باشید چند نکته است که حتما باید آن ها را در نظر بگیرید. اولین چیزی که باید بدانید این است که بهترین زمان برای رفتن به این کشور را در نظر بگیرید. پیشنهاد ما به شما این است که فصل های بهار و پاییز را در اولویت قرار دهید زیرا تابستان ها هوا در پرتغال بسیار گرم است و زمستان ها نیز بسیار سرد و بارانی است.

2- در چمدان بستن بسیار دقت کنید.

هنگامی که قصد دارید خانوادگی به یکی از کشور های اروپایی سفر کنید باید بدانید که حتما هوشمندانه عمل کنید. برای وسایل خود کدهای رنگی بگذارید تا آن ها را فراموش نکنید. همه ی لباس ها را کاور کنید و لیستی از مایحتاج خود در طول سفر فراهم کنید.

چگونه با فرزندانمان به کشور پرتغال سفر کنیم

3- زمان خواب کودکان را قبل از ترک وطن خود تنظیم کنید.

فرهنگ مردم پرتغال بسیار دوستانه است و همچنین بسیار به خانواده و بچه های خود اهمیت می دهند. جالب است بدانید شام در رستوران های این کشور تا قبل از ساعت 7 سرو نمی شود و اغلب کودکان تا نیمه شب بیدار هستند. پس اگر لازم است تغییراتی در ساعات خواب کودکانتان ایجاد کنید، این موضوع را حتما در نظر بگیرید.

4- چند فعالیت فرهنگی ساحلی و شهری با هم تلفیق کنید تا بیشتر به شما خوش بگذرد.

فعالیت هایی که می توانید به صورت خانوادگی انجام دهید بی پایان هستند. یکی از فعالیت های جالبی که می توانید انجام دهید tuk-tuk و سه چرخه سواری است که کودکان عاشق آن ها هستند. به این تفریحات اهمیت دهید و سعی کنید بهترین سفر را برا خود و فرزندانتان رقم بزنید.

 چگونه با فرزندانمان به کشور پرتغال سفر کنیم

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر