چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
انتخاب رنگ مشکی برای لباس خیلی کاربردی، چشمگیر و خاص می باشد. ولی همه ی این ها بستگی به این دارد که لباس مشکی را چه جوری بپوشید. از آن جایی که رنگ مشکی با همه چیز ست میشود، شما انتخاب های خیلی زیادی دارید که با آن ست کنید. در این مطلب به نکات مهمی درباره ی ست کردن با رنگ مشکی می پردازیم.
لباس مشکی مناسب برای استفاده ی روزانه
میتوانید روزانه رنگ مشکی را  توی لباس هاتون به کار ببرید. این رنگ، رنگ خنثی و سنگینی است. اگر لباسی دارید که خیلی رنگارنگ است و دوست ندارید زیاد به چشم بیاید، بهتر است آن را با مشکی ست کنید. این رنگ به عنوان یک رنگ خنثی به حساب می آید و  رنگ شیک و بسیار گیرایی است و تیپ شما رو خاص نشان میدهد. نکته ای که در پوشیدن لباس مشکی باید رعایت کنید این است که همیشه همه ی لباس هایتان را مشکی نپوشید. یک رنگ دیگر در کنار مشکی میتواند تیپ و ست لباستان را جذاب تر و پر تحرک تر نشان بدهد. اگر تمامی لباس هایتان را هر روز به رنگ مشکی بپوشید، این رنگ شما را فردی افسرده و بی توجه به لباس هایتان نشان میدهد. شلوار مشکی، مانتو یا روسری مشکی را میتوانید هر روز استفاده کنید ولی دقت کنید که هر کدام را با رنگ های دیگر ترکیب کنید تا تاثیر بهتری داشته باشد.
چه رنگ شال یا روسری برای پوشیدن با مانتوی مشکی مناسب تر است؟

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
اگر دوست دارید مانتو مشکی بپوشید، پیشنهاد ما این که روسری  تان رنگ متفاوت  داشته باشد(مهم نیست که رنگش سرد باشه یا گرم )، یا روسری ای را انتخاب کنید که ترکیبی از رنگ مشکی باشد.
کیف و کفش مناسب برای ست کردن با لباس مشکی

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
اگر لباس هایتان به رنگ مشکی است، بهتر است کیف و کفش  تان رنگ های دیگری داشته باشند. کیف و کفش قهوه ای چرم میتواند تیپ شما را از مشکی ساده در بیاورد. علاوه بر آن، رنگ مشکی باعث میشود کیف و کفش شما بیشتر به چشم بیاید. دقت داشته باشید که اگر کل لباس تان را مشکی انتخاب کردید و حتی رنگ روسری یا مقنعه تان مشکی می باشد، بهترین کار این است که تیپ تان را  با انتخاب شال رنگی، کمی شادتر و متفاوت تر نشان دهید. می توانید از شال گردن، یا حتی شال سر معمولی استفاده کنید.
اکسسوری های مناسب برای ست کردن با لباس مشکی مجلسی
اگه برای لباس مهمانی رنگ مشکی را انتخاب کردید، بهتر است کفش هایتان را مشکی انتخاب نکنید. همین تغییر جزیی باعث می شود ست لباس تان پویاتر و شادتر بشود. از ترکیبات قشنگی که به رنگ مشکی خیلی می آید، رنگ های قرمز، سرخابی، زرد و نارنجی است . به غیر از کفش ها، شما میتوانید کمربند، کیف یا ساعت تان را به رنگ های دیگر که مثلا به کفش تان بیاید، بپوشید.
چه زیورآلات و جواهراتی برای استفاده با لباس مشکی بهتر است؟

چگونه با لباس مشکی شیک تر باشیم؟
از زیورآلات و اکسسوری هایی استفاده کنید که توی رنگ مشکی برق بزنند و جلب توجه کنند. بهترین انتخاب ها میتواند  اکسسوری هایی به رنگ قرمز، زرد یا طلایی، نقره ای و سفید باشد. این رنگ ها هم رنگ مشکی شما رو سبک میکند و هم به خاطر خاصیتی که رنگ مشکی دارد، باعث تمرکز دید روی این جواهرات و زیورآلات می شود.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور دبی ویژه شهریور 94 با پرواز ماهان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد