ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟

ابتدا با یک مسواک خیلی نرم، ان را مرطوب کرده و روی سطح لبها می کشید. تا سلولهای مرده پوست را از بین برده و لبها را برجسته تر کند (توجه داشته باشید که این کار را در هفته دو الی سه بار انجام دهید و نه بیشتر). این کار حتی برای افزایش جرییان خون به سطح لب نیز مفید است.

 

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟
بعد از آن لب ها را با حوله نرم خشک کرده و از یک پرایمر و یا مرطوب کننده لب خوب استفاده کرده و روی لب بکشید، تا رطوبت کافی را به لبهای شما بدهد.
سپس خط لب را بکشید. دقت کنید خط لب را باید از قسمت هفت بالای لب وقتی به سمت پایین می کشید خارج از خط لب واقعی تان باشد. و همانطور که پایین می آیید در خط گوشه لبها، داخل تر از خط لب واقعی تان بکشید. و همچنین برای لب پایینی نیز همین کار را انجام دهید.از قسمت وسطی لب پایین خط لب را خارج از خط لب واقعی و به سمت گوشه ای لب، داخلی تر از خط لب واقعی بکشید. این کار سبب می شود تا لبها برجستگی طبیعی داشته باشند. این عمل را دو الی سه بار انجام دهید.تا خط لب به صورت پهن و غلیظ دیده شود. بعد با انگشت خطوط لبتان را مرتب و محو کنید. این کار باعث می شود که رژ لب نیز طبیعی و ماندگارتر بر روی لبهای شما دیده شود.

 

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟
لب ها را غنچه کرده و خطوطی که روی لب شما خالی هستند را نیز با خط لب پر کنید. سعی کنید همه لبهایتان را با خط لب پر کنید تا لبها را درشت تر نشان دهد. سپس از یک رنگ روشن مات یا رژ لب تارت استفاده کرده و روی لبها بزنید تا آنها را درخشان تر کند. از جایی که خط لب را کشیده و حتی خود لب خط را رژ بزنید که رنگ آن طبیعی تر شود. اگر از رژ لب مایع استفاده می کنید. زیاد غلیظ نزنید، زیرا رژ لب های مایع بعد از مدتی روی لب ترک ترک دیده می شوند که زیبا نیست.

 

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟

کانتور و هایلایت کردن لب
برای کانتور کردن لب از پلنت های مختلف استفاده کرده و زیر لب، در قسمت پایینی خط لب زیر کانتور را انجام می دهید. تا لبهای شما را برجسته تر نشان دهد. سپس با یک برس یا بلاش کوچک مخصوص این کار، سایه تیره یا کانتور را پخش و محو کرده تا بزرگی لبها طبیعی تر دیده شود.
بعد از آن لب بالایی را قسمت هفت لب را با سایه روشن هایلایت کرده تا حالت یک سایه نورانی برای بزرگ جلوه کردن لب بالا بر روی آن بیفتد.

 

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟
توجه داشته باشید برای بزرگتر کردن کردن لب بالا از هایلایت (روشن کردن)، و لب پایینی از روش کانتور کردن (تیره کردن) استفاده کنید. اگر چنانچه خواستید لب های شما درشت تر و برجسته تر شود، می توانید میزان هایلایت و کانتور کردن خود را بیشتر کنید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را ببرید.

 

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟

چگونه با میکاپ لبهای خود را بزرگ نشان دهیم؟

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

هتل بزرگ ارم کیش

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد