ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه بدون ورزش و رژیم غذایی وزن کم کنیم

چگونه بدون ورزش و رژیم غذایی وزن کم کنیم
مهارت های آشپزی تان را بهبود ببخشید
یافتن بهترین روش ها برای تهیه  میان وعده و وعده های اصلی و بالا بردن مهارت های آشپزی بهترین راه برای کاهش  وزن بدون کم کردن میزان غذای مصرف شده است.
افرادی که مهارت آشپزی بیشتری دارند، قادر هستند غذاهای مختلف و مقوی مختلفی را تهیه کنند و به خصوص وعده های که حاوی میوه و سبزیجات اند و برای کاهش وزن عالی هستند.
مرتب آب بنوشید

چگونه بدون ورزش و رژیم غذایی وزن کم کنیم
نوشیدن آب باعث می¬‌شود کمتر غذا بخورید و درنتیجه لاغر شوید. مخصوصا اگر آب را قبل از وعده های غذایی بخورید.
مطالعات نشان می‌دهد که نوشیدن ۱٫۵ لیتر آب، تقریبا ۱٫۵ ساعت قبل از خوردن غذا، گرسنگی را کمتر میکند. کسانی که قبل از غذا آب می خورند، نسبت به بقیه، طی یک دوره‌ی ۱۲ هفته‌ ای ۴۴% لاغرتر می-‌شوند. نوشیدن آب قبل از غذا می‌تواند کمک کند، کالری کمتری مصرف کنید. پس به جای نوشیدنی های پرشکر، آب بنوشید.
پروتئین بیشتری بخورید
پروتئین بخش ضروری یک رژیم غذایی سالم است و برای رشد و متابولیسم ضروری است. پروتئین می تواند در ما احساس سیری ایجاد کند.
غذا را آهسته بخورید و لقمه‌هایتان را زیاد بجوید

چگونه بدون ورزش و رژیم غذایی وزن کم کنیم
مغز شما برای اینکه بفهمد به اندازه‌ی کافی غذا خورده‌اید، نیاز به زمان دارد. بنابراین اگر غذا را زیاد بجوید، باعث می شود کمتر غذا بخورید و در عین حال احساس سیری کنید. مطالعه نشان می دهد کسانی که سریع تر غذا می خورند، نسبت به کسانی که آهسته تر غذا میخورند، چاق ترند. اگر تعداد دفعاتی که یک لقمه را می جوید بشمرید، کمک می کند آرام‌‌تر غذا بخورید.
برای خودتان کمتر غذا بکشید
مردم وقتی ببینند غذای بیشتری جلوی آنهاست، تشویق می شوند که بیشتر بخورند و درنتیجه چا‌ق تر می‌شوند. تحقیقی نشان داده است اگر حجم شام دو برابر شود، تا ۳۰% کالری بیشتری وارد بدن می شود. بنابراین اگر برای خودتان کمی کمتر غذا بکشید، باعث می‌شود کمتر بخورید و احتمالا متوجه تغییری هم نشوید. سهم غذای بیشتر با چاقی در ارتباط است. هرچه غذای بیشتری در بشقاب افراد باشد، امکان دارد بیشتر به خوردن ترغیب شوند. همیشه به یاد داشته باشید تغییرات کوچک در درازمدت، می‌توانند باعث تأثیرات بزرگی در زندگی‌ شوند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

آب و هوای مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد