ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه در دانشگاه خوش تیپ تر باشم؟

چگونه در دانشگاه خوش تیپ تر باشم؟
در این مقاله نکاتی را در مورد پوشیدن لباس در دانشگاه به شما معرفی می کنیم. این نکات عبارتند از:
شلوار جین
برای مرد ها پیشنهاد می کنیم که شلوار جین رنگ تیره را انتخاب کنند. برای فصل پاییز هم می توانند تیشرت آستین بلند بپوشید. زن ها هم می توانند شلوار جین را با یک مانتو دکمه دار ساده و کتانی و کوله ست کنند و شیک و ساده به نظر برسند. البته مانتوهایی با آستین مچ دار با شلوار جین هماهنگ تر است. بهتر است که مانتوهای آستین گشاد و کوتاه نپوشید.
به جنس لباس توجه کنید
صد در صد پارچه لباس روی تیپ شما تاثیر می گذارد. مانتوهایی را انتخاب کنید که پارچه اش ترکیبی از نخ و کمی پلاستیک باشد. فراموش نکنید مانتوهای خیلی نخی (با الیاف طبیعی) برای دانشگاه مناسب نیستند.
رنگارنگ نباشید

چگونه در دانشگاه خوش تیپ تر باشم؟
هیچ‌ اجباری به پوشیدن لباس های مشکی و سرمه ای نیست اما به ندرت می توان مانتو قرمز در فضای دانشگاه ها دید. پیشنهاد ما برای انتخاب رنگ، رنگ های چرک می باشد زیرا رنگ های روشن شما را به دردسر می اندازد و هر روز برای اینکه شیک  و تمیز به نظر بیایید، مجبور هستید لباس هایتان را  بشویید و اتو بکشید. بنابراین رنگ های چرک تر مناسب تر به نظر می رسند. البته نکته‌ دیگری که به نظر می رسد، تاثیر دانشگاه و رشته تحصیلی دانشجو است. چون از دانشجوی رشته مهندسی انتظار می رود تیپ رسمی تری داشته باشد در عین حال که کسی از پوشیدن مانتوهای رنگی و گلدار دانشجوی رشته هنر تعجب نمی کند.
به مقنعه فکر کنید
زمان خرید مانتو، فراموش نکنید که قرار است آن را با مقنعه بپوشید. باید مانتویی را انتخاب می کنید که با مقنعه هماهنگی داشته باشد. مثلا ممکن است یک پانچوی نخی چهل تکه با یک شال بلند و باز قشنگ به نظر بیاید اما هم خوانی با مقنعه ندارد. مثلا مقنعه با مانتوهای خیلی گشاد یا خیلی تنگ مسخره است. توصیه می کنیم مانتوهای راسته بپوشید و سعی کنید، مانتوهایی را انتخاب کنید که یقه ساده داشته باشند. سراغ  یقه گرد ساده یا یقه شومیز بروید. هم چنین مانتو تزیینات زیاد مثل دکمه و جیب نداشته باشد که در ترکیب با یک مقنعه ساده بد می‌شود.
کوله و کتانی دو یار همیشگی
هم برای خانم‌ها و هم آقایان، کفش کتانی و کوله بهترین انتخاب برای دانشجویان عزیز است زیرا برای جابه جایی کتاب های دانشگاه راحت و جادار می باشد.
تمیز بودن
لوکس ترین و گران ترین لباس ها هم اگر تمیز و اتو شده نباشند، زیبایی و لوکس بودن خود را از دست می دهند. اگر لکه ای بر لباستان است، سریعا پاک کنید. لباس ها را زمانی که لازم است، بشویید و آنها را آویزان یا تا کنید تا چروک نشوند.
کفش

چگونه در دانشگاه خوش تیپ تر باشم؟
کفش مهمترین آیتم استایل است. اکثر اوقات، دیگران اول به کفش های شما دقت می کنند. کفش های کتونی بهترین گزینه برای دانشگاه هستند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

تعطیلات در مالزی

مسجد ایرانیان در هند

سیکاندرا در هندوستان

ارگ آگرا در هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد