چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟ (1)

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟
ورزش کردن
یکی از بهترین روش ها برای بزرگ کردن سینه، ورزش کردن است. هم چنین ورزش موجب تقویت روحیه، وزن کم کردن، مبارزه با اضطراب و افسردگی می شود. اگر وقت دارید به باشگاه بروید، بعضی تمرین ها هستند که سینه هایتان را درشت می کنند و باید در این مورد با مربی خود مشورت کنید. مثلا شنا سوئدی ضربدری با دمبل و تمرینات شبیه به آن به شما کمک می کنند تا عضلات سینه را تقویت کنید.
بزرگ کردن سینه با ورزش با صندلی

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟
این ورزش بسیار ساده است و به تقویت ماهیچه های سینه کمک می کند ابتدا یک صندلی آماده کنید. سپس هر دو دست را در حالت استراحت با گرفتن صندلی به صورت مستقیم نگه دارید و بدن را بلند کنید. صندلی از پشت بگیرید و بدن خود را به بالا فشار دهید و به مدت پنج ثانیه نگه دارید سپس رها کنید. این حرکت را 10 بار تکرار کنید.
بزرگ کردن سینه با ورزش فشار دادن کف دست
محل کف هر دو دست را به هم فشار دهید و تا پنج بشمارید. سپس به آرامی رها کرده و این کار برای 10 بار تکرار کنید.
نوشیدن روزانه آب پاپایا یا شیر
 یکی از راهکار های افزایش سایز سینه، مصرف شیر و آب پاپایا می باشد. با قرار دادن آنها در رژیم غذایی روزانه خود، شاهد تغییراتی در سایز سینه باشید. در واقع شیر و آب پاپایا حاوی ویتامین ها و مواد معدنی هستند که به رشد سینه ها کمک می کنند. اگر نمی توانید آب پاپایا را بگیرید، خود این میوه را در سالاد میوه یا اسموتی استفاده کنید. هم چنین میلک شیک موزی هم به رشد سینه ها کمک می کند.
تخم کتان

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟
این دانه ها حاوی فیتواستروژن هستند، نوعی از استروژن گیاهی که به رشد سینه ها کمک می کند. ولی این گیاهان معجزه زیادی در سایز سینه نمی کنند ولی مصرف آن بی تاثیر نیست. دانه های کتان عنصری مکمل برای بزرگ کردن سینه ها هستند؛ اگر بطور متعادلی از آنها استفاده شود، این دانه ها به تدریج به رشد بافت سینه کمک می کنند و اثرشان را خواهید دید. می توانید دانه های کتان را به صبحانه، ماست، اسموتی، سالاد و غذاهای دیگر اضافه کنید و میل نمایید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل بزرگ ارم کیش

بازار بزرگ کوش آداسی

مجسمه بودای بزرگ پوکت تایلند

اسکله بزرگ تفریحی کیش

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد