ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(4)

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(4)
بزرگ کردن سینه با گیاه شنبلیله
شنبلیله حاوی فیتواستروژن است که باعث می شود، هورمون های رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون تحریک شوند و به بزرگ شدن ابعاد سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک می کند. هم چنین به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.
•    ابتدا تخم شنبلیه را تفت داده و سپس آسیاب کنید تا پودر شود. یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. سپس ده دقیقه صبر کنید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(4)
•    روش دیگر ماساژ روزانه سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.
•    هم چنین شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی روزانه قرار دهید و یا آن را به صورت قرص، روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).
بزرگ کردن سینه با تخم رازیانه

چگونه سینه خود را بزرگ کنیم؟(4)
تخم رازیانه سرشار از مقادیر بالایی فلاونوییدها می باشد که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه شده و سایز سینه را تغییر می دهد. هم چنین موجب افزایش ترشح شیر در مادران شیرده می شود.
روش استفاده:
•    یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چای خوری تخم رازیانه در یک تابه بریزید. صبر کنید تا دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. مقداری از این روغن را به سینه ها بمالید و 10 الی 15 دقیقه ماساژ دهید. سپس اجازه دهید تا روغن 30 دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.
•    شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه  یک قاشق چای خوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف کرده و میل کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل بزرگ ارم کیش

بازار بزرگ کوش آداسی

مجسمه بودای بزرگ پوکت تایلند

اسکله بزرگ تفریحی کیش

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد