ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه مردی خوش تیپ باشم؟


چگونه مردی خوش تیپ باشم؟
تی‌شرت تبلیغاتی  نپوشید
به هیچ وجه تی شرت تبلیغاتی نپوشید، وقتی یك تی‌شرت با یك لوگوی بزرگ تبلیغاتی می‌پوشید شبیه یك بیلبورد تبلیغاتی متحرك به ‌نظر می‌رسید. پیشنهاد می کنم تی شرت های كلاسیك با یقه‌های هفت یا تی‌شرت‌هایی با طرح‌های زیبای هنری بپوشید. اگر به دنبال تیپ خاصی هستید، انتخاب لباس‌هایی با خطوط فارسی بسیار مناسب هستند.
 لباس‌هایی نه تنگ و نه گشاد  بپوشید
برای داشتن  تیپ با اصالت دنبال لباس هایی باشید که سایز شما باشد. بیشتر آقایان، به‌خصوص جوان تر ها، لباس‌هایی می‌پوشند كه برای‌ آنها خیلی گشاد است. مطمئن شوید كه لباس‌تان درست هم سایز خود شماست و نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد.
شلوارهای مناسب

چگونه مردی خوش تیپ باشم؟
شلوارهای پارچه‌ای گزینه‌های مناسبی برای تیپ‌های مردانه هستند‌ اما به قد شلوار دقت کنید. اگر قد این شلوارها خیلی بلند باشد یا چند سانتی متری بالای كفش قرار بگیرد، ظاهر جذابی را برای شما ایجاد نمی کند. این نكته در مورد شلوارهای جین هم صدق می‌كند. شلواری كه خیلی بلند است و روی زمین کشیده می شود و پشت آن ریش ریش شده، اصلا زیبا نیست.
به فروشنده‌ها اعتماد نكنید
سعی کنید تنهایی به خرید نروید زيرا به حرف فروشنده‌ها نمي‌شود اعتماد كرد. فروشنده بیشتر فکر سود خودشان هستند و به این موضوع که این لباس به شما می آید یا نه، اهمیت نمی دهند، پس بهتر است شما هم به فكر سود خودتان باشید. پیشنهاد می کنم یكی از دوستان خوش‌پوش و مورد اعتمادتان را با خودتان به خرید ببرید؛ كسی كه مطمئن هستید با استفاده از نظراتش می‌توانید خوش تیپ باشید.
یا تمام رسمی یا تمام اسپرت

چگونه مردی خوش تیپ باشم؟
تی شرت یا پیراهنی که می پوشید باید با شلواری و کفشی که انتخاب می کنید هم خوانی داشته باشد. مثلا یك تی شرت گشاد و اسپرت  با یك شلوار پارچه‌ای اصلا هماهنگ نیست یا یك بالا تنه كاملا رسمی با یك شلوار جین جلوه زیبایی ندارد. اگر قرار است لباس اسپرت بپوشید سعی كنید تمام ظاهر شما اسپرت باشد. اگر هم قصد دارید، یك ظاهر رسمی را انتخاب كنید، از پیراهن و كت‌تان گرفته تا شلوار باید كاملا رسمی باشد.
ساعت
ساعت یکی از مهمترین وسایلی است که هر مردی باید داشته باشد؛ اگر به دنبال ساعت هستی، سعی کنید صفحه آن بزرگ باشد زیرا علاوه بر اینکه  مدل عقربه های ساعت به خوبی دیده می شود، مدل و سبک ساعت هم از دور مشخص است.
صندل‌ و‌ جوراب نپوشید
یک پیشنهاد که برای آقایان داریم این است که صندل‌ها درست مثل كفش‌ها نشان‌دهنده سلیقه شما هستند اما لازم است یك نكته را همیشه درنظر داشته باشید، اگر زیباترین و گرون ترین صندل سال را به همراه جوراب بپوشید می‌تواند همه چیز را تنها ظرف مدت چند ثانیه خراب كند. پوشیدن جوراب فقط مخصوص كفش‌هایی است كه جلو بسته می باشد یا این كه مخصوص ورزش هستند. در غیر این صورت پوشیدن جوراب به همراه صندل‌تان یكی از فجایع دنیای مد به حساب می‌آید مخصوصا وقتی که این جوراب، کثیف هم شده باشد.
موهای همیشه كوتاه

چگونه مردی خوش تیپ باشم؟
موها بیشترین تاثیر را روی چهره افراد می‌گذارند. سعی كنید همیشه موهای‌تان را كوتاه و مرتب نگه دارید؛ موهای كوتاه به چهره شما نظم و انضباط می‌دهد. حتما وقتی به آرایشگاه می روید، حواستان باشد که موهای پشت گردنتان را اصلاح کنید چون ظاهر خوبی ندارد.  این كه هر چند وقت یك ‌بار به آرایشگاه بروید به سرعت رشد موهای‌تان بستگی دارد. اندازه موهاي‌تان هر چقدر كه هست قبل از این كه قیافه‌تان را نامرتب كند كوتاهش کنید.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

چگونه چشم خود را تمیز کنیم

چگونه به عینک چند کانونه ام عادت کنم

چگونه با بیماری آب سیاه زندگی کنیم؟

چگونه در شب خواب بهتری داشته باشیم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد