چگونه چشم سوم را باز کنیم؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟
یوگا برای انرژی رسانی
تمرین یوگا  یک فعالیت کاملا معنوی محسوب می شود و از  قدرت آن برای باز کردن چشم سوم استفاده می شود. یوگا بدن را متعادل می کند و آرام آرام اعضای داخلی را ماساژ می دهد. از طریق این ماساژ بدن سم زدایی و پاک می شود. در این هنگام تمام سیستم های بدن در آرامش شروع به فعالیت می کنند و به دلیل اینکه انرژی کمتری صرف نگه داشتن سیستم های در حال اجرا می شود، در نتیجه مقدار انرژی بیشتری به قدرت های خفته منتقل می شود و امکان فعال شدن آن ها به وجود می آید. یوگا راه عالی است که به آرامی به چشم سوم اجازه بیدار شدن می دهد
مدیتیشن برای فعال کردن چشم سوم

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟
مدیتیشن باعث می شود که تمرکز مستقیما بر چشم قرار بگیرد و سیگنال های هدفمند برای فعال سازی آن ارسال شود. مدیتیشن به این صورت است که:
• ابتدا با چشمان بسته شروع کنید.
•  سپس هرگونه تنش را از بدن دور کنید.
• 10 نفس عمیق بکشید و هر نفس را 5 ثانیه نگه دارید.
مدیتیشن، ضربان قلب را کاهش داده و به غدد آرامش می دهد و داخل معده به صورت تمیز شستشو می شود. سپس به آرامی تنفس را به آرامش برسانید و ظرفیت شش ها را بالا ببرید، در این زمان تمام سیستم های داخلی در آرامش قرار می گیرند. وقتی به قلب می رسید، نور آن را احاطه کرده و تقویتش می کند. در این هنگام تنفس باید آرام و منظم باشد. الان چشم سوم را بسته تجسم کنید، نور و آگاهی در جلوی آن است. سعی کنید بگویید؛ این جایی است که ذهن هوشیار و ذهن ناخودآگاه من به هم می رسند. همانطور که این جمله را تکرار می کنید، چشم سوم را به آرامی تصور کنید تا وقتی که آن کاملا بیدار شود. این لحظه را تا هنگامی که احساس کنید ذهن آگاه و ناخودآگاه تان یکپارچه شده اند، ادامه دهید. به آرامی چشم هایتان را باز نمایید و تصور کنید که چشم سومتان فعال شده است.
تمرینات ذهنی برای حفظ آن در شرایط عالی

چگونه چشم سوم را باز کنیم؟
این بهترین تمرین پس از یوگا و مدتیشن است که  آمادگی لازم را برای انجام تمرین فراهم می کند. شبکه های اجتماعی می توانند یک فرصت عالی برای یافتن کسانی که علاقمند به توسعه توانایی های خود هستند، را فراهم کنند و جلسات تمرینی با این افراد می تواند راهی خوب برای انجام این کار باشد. البته این  تمرین با آشنایان بسیار مشکل است زیرا بسیاری از اطلاعات واقعی در مورد آن شخص را می دانید. حداقل 20 دقیقه به جلسه اختصاص دهید.  اجرای تمام این استراتژی ها، توانایی ذهنی شما را تقویت می کند و چشم سوم را در شرایط مطلوب نگه می دارد، تمرین ساده و فقط 20 دقیقه در روز می تواند دنیایی برای روشن ساختن ماورا  طبیعی را ایجاد کند.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

گوشت کباب شده چگونه موجب دیابت نوع 2 می شود؟

نانوسنسورهایی که چربی را در سلول های زنده تشخیص می دهند

میخک را بهتر بشناسید

چگونه از رمز عبور خود محافظت کنیم

چه چیزی باعث خارش چشم می شود

درمان های خانگی برای خشکی چشم

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد