کدام ساعت هوشمند بهتر است: Apple Watch 3 یا Fitbit Versa - 2.0 out of 5 based on 1 vote
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کدام ساعت هوشمند بهتر است: Apple Watch 3 یا Fitbit Versa

پاسخ شما به این سوال بسته به اینکه آیا اولویت شما یک ساعت هوشمند است یا یک ردیاب تناسب اندام، ممکن است متفاوت است. ساعت هوشمند Versa Fitbit دارای طراحی جذاب تر و زیبا تر نسبت به نسخه های پیشین خود است. این مدل دارای بدنه باریک تر و تسمه های قابل تعویض است و قیمت آن از ساعت هوشمند اپل ارزان تر است. این مدل در اروپا و امریکا 50 دلار کم تر از ساعت هوشمند سری اول اپل و 130 دلار کم تر از ساعت هوشمند سری سه اپل به فروش می رسد.

کدام ساعت هوشمند بهتر است: Apple Watch 3 یا Fitbit Versa

طراحی و دوام

این دو ساعت هوشمند دارای یک طراحی مشابه، تسمه قابل تعویض، بدنه تمام فلز و انواع نمایه ها برای سفارشی کردن ظاهر خود هستند. آنها در عمق 50 متری آب هم دوام می آورند، بنابراین شما می توانید آنها را هنگام حمام استفاده کنید و یا آنها را برای ردیابی دور شنا در استخر استفاده کنید. Fitbit Versa دارای یک طراحی راحت و بسیار سبک است. سه دکمه مختلف در ساعت Versa وجود دارد. اپل دارای صفحه نمایش نازک تر نسبت به ورسا است بنابراین ساعت اپل بر روی مچ دست کوچک تر بهنظر می رسد. اما نسخه LTE ساعت هوشمند اپل به دلیل وجود سنسور در انتهای برآمدگی آن، ضخیم تر است.

کدام ساعت هوشمند بهتر است: Apple Watch 3 یا Fitbit Versa

هر دو دستگاه هوشمند، اعلان های گوشی هوشمند شما را نشان می دهند با این تفاوت که شما در ساعت ورسا می توانید از ویژگی پاسخ سریع ناتفیکیشن های گوشی اندرویدی استفاده کنید؛ در حالی که ساعت اپل این قابلیت را ندارد. ساعت اپل از یک میکروفن بهره می برد در حالی که در ساعت هوشمند Fitbit Versa این قطعه سخت افزاری وجود ندارد. ساعت های هوشمند ورسا با هر دو نسخه Android و iOS سازگار هستند. ویبره آن ها بسیار ضعیف است. یکی از ضعف های بزرگ نرم افزاری در ساعت ورسا عدم پشتیبانی از برنامه GPS در این ساعت است. یکی از بهترین ویژگی های ساعت ورسای امکان ردیابی شاخص های تناسب اندام است. با کمک این ساعت هوشمند می توانید میزان کالری مصرف شده و ضربان قلبتان در حین ورزش را اندازه بگیرید.

کدام ساعت هوشمند بهتر است: Apple Watch 3 یا Fitbit Versa

 

2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل کیمیا 3 قشم

برج ساعت پنانگ مالزی

برج ساعت دیره دبی

سالم ترین روغن برای آشپزی کدام است؟

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد