کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت

اگر عاشق هیجان و ماجراجویی هستید، پیشنهاد می کنیم حتما به کلبه وحشت انزلی سر بزنید. این کلبه در جنگل هفت‌دغنان در روستای صومعه‌سرا در استان گیلان قرار دارد. بومیان این منطقه، صداهای عجیبی را در میان درختان شنیده اند و معتقد هستند با تاریک شدن هوا، بهتر است در این جنگل نمانید. اگر دوست دارید تجربه ترس و دلهره را امتحان کنید، حتما به این منطقه سفر کنید.

کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت
مطمئنا تمام افرد برای یک بار هم که شده، فیلم ترسناک تماشا کرده اند. اما کلبه وحشت انزلی مانند فیلم های ترسناک نیست و آنچه که شما با آن مواجه می شوید، کاملا حقیقت دارد. در ادامه قصد داریم بیشتر با این کلبه آشنا شویم. شاید به خودتان بگویید که چرا  این کلبه برای بومیان منطقه ترسناک می باشد؛ در واقع دلیل آن به اتفاقی که در سال ۱۳۶۵ افتاده، بر می گردد.

کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت

داستان از اینجا آغاز می شود که در سال ۱۳۶۵، برای اولین بار چهار پسر به این روستا رفته و تصمیم می‌گیرند که برخلاف تمام حرف هایی که در مورد کلبه‌ی وحشت شنیده بودند، شب‌ را در آنجا سپری کنند. اما نیمی از شب نگذشته بود که دو نفر از این چهار پسر، از کلبه‌ی وحشت انزلی پا به فرار می‌گذارند و متاسفانه دو نفر دیگر، دچار سرنوشت غم انگیزی می شوند.

کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت

یکی از آن ها در همان کلبه از ترس، جان خود را از دست می‌دهد و دیگری دیوانه می شود. البته این تنها ماجرای ترسناکی که در این کلبه اتفاق افتاده، نیست. اتفاق دیگر که بعد از ۴ سال رخ داده، مربوط به  ۳ دختر  است که به روستای هفت دغنان آمده اند. این ۳ دختر به سمت  کلبه وحشت انزلی رفته و بعد از ۲ روز، مردم محلی، دختری را در اطراف کلبه پیدا کرده‌اند. دختر از ترس می لرزید و نمی توانست صحبت کند. بومیان منطقه، جسد دو دختر دیگر را در خانه پیدا کردند. دلیل مرگ هر دو، سکته و مرگ آنی تشخیص داده شده بود.

کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت

افرادی که جسد این دو دختر را پیدا کرده اند، می گویند: چشم های آنها به نقطه‌ی مشخصی خیره شده و باز مانده بود. پس از این اتفاق، این کلبه توسط پلیس محلی تخلیه شد و از آن زمان به بعد، کسی اجازه ندارد که وارد این کلبه بشود یا از آن دیدن کند. ممکن است با خواندن این مطلب، تصور کنید که حقیقت ندارد اما طبق گفته های محلیان این اتفاق ها رخ داده است. البته هنوز اسناد دقیقی وجود ندارد که مشخص کند که این داستان ها حقیقی هستند. برای اثبات این ماجراها، مطمئنا نیاز به تحقیقات بیشتری است. به نظر شما این کلبه واقعا اینقدر ترسناک و مخوف می باشد؟

کلبه وحشت انزلی، جایی که نباید هرگز به آن قدم گذاشت

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

مطالب مشابه

مرکز خرید ان گی آن سیتی مالزی سنگاپور

راهنمای سفر به مالزی

مرکز خرید ان گی آن سیتی سنگاپور مالزی

بلیط رایگان به جزیره کیش ویژه اعضا

کلبه هور کیش

دیگه لازم نیست حواستون به کالری باشه. رژیم گیاهخواری داشته ب

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر