ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

گردشگران پزشکی به دنبال خدمات VIP در ایران

در گردشگری پزشکی ایران، هدف این است که مردم را از سراسر جهان قادرسازیم که از خدمات پزشکی برجسته موجود در ایران با قیمت های بسیار مقرون به صرفه استفاده کنند. اما یک جراح و کارآفرین ایرانی می گوید که کشور باید زمینه های جذب گردشگران پزشکی را که مایل به دریافت خدمات VIP هستند آماده کند.

 

گردشگران پزشکی به دنبال خدمات VIP در ایران

بهنام شکیبایی، بنیانگذار جراحی میکروسکوپیک دندانپزشکی در ایران، می گوید: خدمات VIP نیز باید به مسافران ارائه شود. او بر اساس یک گزارش فارسی از خبرگزاری مهر، اظهار داشت." نباید همیشه این باشد که گردشگران برای درمان به ایران می آیند چون خدمات پزشکی ارزان هستند؛ در عوض، ما باید زمینه را برای جذب بیماران که مایل به دریافت خدمات VIP هستند، آماده کنیم. "شکیبایی در کنفرانس اخیر در مورد گردشگری پزشکی در تهران گفت: برنامه گردشگری VIP برای VIP ها تمرکز دارد. او گفت که افرادی در دنیا هستند که می خواهند بهترین متخصصان بدون توجه به هزینه به آنها خدمات پزشکی بدهند. او گفت: "زیرساخت های لازم برای چنین گردشگران باید فراهم شود."وی گفت که این مرحله باید برای جذب مسافران مورد نیاز خدمات پزشکی VIP باشد. در ضمن، جلیل طباطبایی فعال گردشگری می گوید ایران دارای امکانات بالایی برای ارائه خدمات پزشکی به مسافران خارجی است و می تواند مقصد خوبی برای بیماران کشورهای دیگر باشد.

 

گردشگران پزشکی به دنبال خدمات VIP در ایران

وی گفت که بیشتر مسافران خارجی که به خدمات پزشکی نیاز دارند، با ویزای توریستی به ایران آمده اند، که آنها را قادر می سازد تا مدت زمان طولانی در این کشور اقامت داشته باشند. طباطبای از سازمان هایی که مسئول کار حرفه ای تر هستند وبرنامه های لازم را ترتیب می دهند خواستار جذب مسافران خارجی بیشتری که خواهان درمان پزشکی هستند، شد .وی گفت که یکی از زمینه هایی که در آن ایران خدمات ارائه می دهد، درمان ناباروری است. او خاطرنشان کرد: با توجه به کیفیت بالا و خدمات خوب در کشور در زمینه درمان ناباروری، شهروندان کشورهای حوزه خلیج فارس و لبنان مشتاق ورود به ایران برای درمان هستند. وی گفت که بیشتر مسافرانی که به ایران می آیند خدماتی در زمینه درمان بیماری های چشم، ناباروری، جراحی قلب و جراحی پلاستیک را درخواست می کنند.

 

گردشگران پزشکی به دنبال خدمات VIP در ایران 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل ایران مشهد

تسهیلات دارندگان ایران کارت بانک آینده

هتل ایران کیش

مالزی در یک نگاه

رفت و آمد در مالزی

راهنمای سفر به مالزی

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد