۱۰ مورد از بهترین کشورها برای آغاز یک کسب و کار تازه

راه اندازی یک شرکت به خودی خود کار ساده ای نیست. فرصت ها در همه جا وجود دارند. بسته به اهداف شرکت شما، مخاطبان مورد نظر، قوانین مالیاتی و سایر عوامل مهم ایجاد کسب و کار در زمینه های مختلف در سرتاسر جهان، می تواند مزایای قابل توجهی را به همراه داشته باشد. به ده تا ازبهترین کشورها برای شروع کار نگاهی می اندازیم.

ایالات متحده

ایالات متحده با داشتن نیروی کار متنوع و ماهر همراه با مجموعه ای گسترده از شرکت های سرمایه گذاری، بانک ها و سرمایه گذاران برای تأمین مالی، می تواند یک رویا برای افرادی باشد که به دنبال ایجاد یک شرکت هستند. نیویورک در مرکز این اقدام است و به دنبال آن شهرهای دیگر و همچون میامی، مینیاپولیس و سیاتل هستند. بر اساس گزارش های آمار incfile.com، ۳۸ میلیون کسب و کار خانگی در ایالات متحده وجود دارد.

 

۱۰ مورد از بهترین کشورها برای آغاز یک کسب و کار تازه

سنگاپور

سنگاپور به عنوان یکی از بهترین مکان ها در جهان از دیدگاه بین المللی برای استارت آپ ها شناخته می شود. این کشور می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد زیرا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار می رود و مالیات بر درآمد ندارد. علاوه بر این، سنگاپور دارای ثبات سیاسی است که سایر نقاط جهان ممکن است آن را نداشته باشد.

نیوزلند

از دیدگاه زمان بندی، نیوزیلند دارای توانایی بالایی در ادغام کسب و کارها در یک روز است. طبق نظرسنجی بانک جهانی 2016 که توسط اداره مهاجرت نیوزیلند نوشته شده است، این کشور راحت ترین کشور جهان است که می توان تجارتی در آن کشور انجام داد. هزینه های کارگر به طور قابل توجهی ارزان تر هستند و هیچ لیست حقوق و دستمزد، امنیت اجتماعی یا مالیات بر درآمد سرمایه وجود ندارد.

نروژ

نروژ با داشتن نیروی کار ماهر، به خصوص در فن آوری، مالی و طراحی، گزینه ای عالی برای کسانی است که علاقه مند به ثبات اقتصادی و ارتباطات توسعه یافته دولتی هستند. اگر چه می توانید به سرعت داراییتان را ثبت کنید و و قوانین مالیاتی واضح هستند، مقررات کارگران سفت و سخت هستند. پورتال آمار گزارش می دهد که جمعیت تا 300000 نفر تا سال 2020 افزایش می یابند.

بریتانیا

به طور کلی در اروپا، U.K یکی از راحت ترین مکان ها برای راه اندازی یک شرکت است. به عنوان مثال، ثبت شرکت می تواند در یک ساعت با کمتر از 20 دلار انجام شود. همچنین چندین مزیت مالیاتی برای سرمایه گذاران و بنیانگذاران وجود دارد. طبق گزارش Financial Times، حدود 660،000 شرکت در سال 2016 تاسیس شده است و این رقم همچنان افزایش می یابد. 

 

۱۰ مورد از بهترین کشورها برای آغاز یک کسب و کار تازه

سوئد

سوئد همانند نروژ، یک کشور مرفه وسیع است و تحت سرمایه داری بازار آزاد عمل می کند. این ممکن است برای دیگر کشورها مطلوب نباشد، اما شفافیت دولت و همچنین میزان کم جرم و جنایت در آن به چشم می خورد. سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه گزارش می دهد که 20 کسب و کار استارت آپی از هر 1000 کارمند در سوئد ایجاد می شود که در مقایسه با ایالات متحده فقط ۵ کسب و کار است.

دانمارک

دانمارک با سرمایه خود به عنوان قطب صنعتی و مالی است که در فهرست بهترین مکان ها در دنیا برای استارت آپ قراردارد. سطح فساد و نیروی کار ماهر بسیار کم است. تولید ناخالص داخلی در حد متوسط است و تقریبا کمتر از 46،000 دلار است. شرکت ها می توانند به سرعت با کمترین هزینه تاسیس شوند و بر اساس گزارش U.S. News Best Countries، نرخ مالیات بر درآمد شرکت ها 24.5 درصد است. 

لوکزانبورگ

اگر چه طبیعت کوچکی دارد، این کشور در اروپای غربی، علاوه بر اقتصاد توسعه یافته خود، یکی از رقابتی ترین مشوق های مالی در جهان است. مزایای مالیاتی قابل توجهی برای افرادی که از کشورهای دیگر به آنجا می روند، وجود دارد.Expatica اظهار داشت که پایه های مالیاتی شرکت به میزان 30.36 درصد کاهش می یابد که شامل 22 درصد مالیات بر درآمد، 5 درصد صندوق بیکاری و 7.5 درصد مالیات تجارت شهری است.

پاناما

اگر نگرانی شما نسبت به فساد کم است اما انگیزه های مالیاتی زیادی دارید، پاناما ممکن است انتخاب شما باشد! در حالی که کاستاریکا و آمریکای جنوبی را متصل می کند، یکی از کشورهای بین المللی پیشرو در آمریکای مرکزی برای راه اندازی یک شرکت است. به عنوان شماره 39 در لیست کسب و کار 2018 برای شروع یک کسب و کار به حساب می آید.

اندونزی

ایجاد یک شرکت در اندونزی به نسبت بسیاری از کشورهای دیگر در این لیست زمان بر تر است، اما یک جای امن برای افزایش کارآفرینان است. موسسه مالی بین المللی با دولت همکاری می کند تا راه اندازی شرکت را آموزش دهند و شرکت های محلی را ارتقا دهند. ارزش تجارت الکترونیکی تخمین زده شده در سال 2015 بر اساس techinasia.com ۱۸میلیارد دلار بود که پیش بینی می شود در طول دو سال آینده به 130 میلیارد دلار افزایش یابد

 

۱۰ مورد از بهترین کشورها برای آغاز یک کسب و کار تازه

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

هتل آدم و حوا آنتالیا

تور کیش 3 شب و 4 روز

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

تور ارزان قیمت کوش آداسی برای شهریور 94

تور استانبول 2 شب و 3 روز ویژه شهریور 94

هتل و اسپای کلارک گرینز - ایرپورت ریزورت هند

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر