10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی - 5.0 out of 5 based on 1 vote

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

اگر شما هم به فکر مهاجرت هستند و می خواهید زندگی جدیدی را در یک شهر یا کشور جدید شروع کنید؛ با ما همراه باشید. وب‌سایت InterNations برخی از کشورهای برتر را که به نظر می‌رسد زنان در آن‌ها رضایت شغلی زیادی دارند، معرفی کرده است. برای انجام این تحقیق، ۸۰۰۰ زن به عنوان بخشی از گزارش سال ۲۰۱۸ این وب‌سایت مورد بررسی قرار گرفته اند. این وب‌سایت فقط کشورهایی را مورد بررسی قرار داد که نمونه‌ی نظرسنجی‌شان شامل ۳۱ شرکت‌کننده بود. هم چنین این نظرسنجی شامل سوالاتی در مورد دورنمای شغلی، تعادل میان کار و زندگی و امنیت شغلی بوده است. در این تحقیق، جمهوری چک رتبه‌ی اول را کسب کرد و طبق آمار ۷۳ درصد از زنان می‌گویند که از فرصت‌های شغلی رضایت دارند، ۷۹ درصد از تعادل بین زندگی و کارشان و ۷۸ درصد زنان از امنیت شغلی خود راضی هستند. در ادامه شما را با بهترین کشورها برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی آشنا می کنیم. اگر قصد دارید به کشور خارجی سفر کنید و می خواهید در آنجا کسب و کار موفقی داشته باشید، پیشنهاد می کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

بهترین کشور ها برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

10. استرالیا

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

در کشور استرالیا، ۶۵ درصد از زنان از چشم انداز های فرصت های های شغلی خود راضی هستند. هم چنین 70 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی احساس رضایت می کنند. مساله ایی که برای زنان مهم است، امنیت شغلی می باشد و در استرالیا، ۶۴ درصد از زنان از امنیت شغلی خود راضی هستند.

9. مالت

در کشور مات، 58 درصد از زنان از چشم انداز فرصت‌های شغلی راضی هستند. هم چنین  70 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی رضایت دارند. در این کشور، 66 درصد از زنان از امنیت شغلی خود راضی هستند.

8. هلند

یکی دیگر از کشورهایی که زنان رضایت کاری دارند، هلند است. 58 درصد از زنان در کشور هلند از چشم انداز های شغلی راضی هستند. هم چنین 73 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی رضایت دارند. 68 درصد از زنان از امنیت شغلی خود احساس رضایت می کنند.

7. نیوزیلند

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

51 درصد زنانی که در نیوزلند، کار می کنند از چشم انداز فرصت های شغلی خود راضی هستند. هم چنین 78 درصد از زنان این کشور از تعادل میان کار و زندگی و 68 درصد از امنیت شغلی خود راضی می باشند.

6. لوکزامبورگ

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

یکی دیگر از کشور هایی که در این وب سایت رتبه بندی شده، لوکزامبورگ است. در این کشور، حدود 56 درصد از زنان، از چشم انداز شغلی خود رضایت دارند. هم چنین 65 درصد زنان از تعادل میان کار و زندگی احساس رضایت می کنند.

5.دانمارک

یکی دیگر از بهترین کشور برای مهاجرت کاری زنان، دانمارک است.  49 درصد از زنان از چشم انداز فرصت های شغلی خود راضی هستند. هم چنین حدود 82 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی احساس رضایت می کنند. به علاوه 61 درصد از زنان از امنیت شغلی خود در این کشور راضی هستند.

4.نروژ

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

یکی دیگر از بهترین کشور برای مهاجرت کاری زنان، نروژ می باشد. در این کشور 50 درصد از زنان از چشم انداز شغلی خود راضی هستند. هم چنین 75 درصد از زنان از تعادل میان کار و  زندگی و حدود 73 درصد از امنیت شغلی خود رضایت دارند.

3. تایوان

تایوان، بهترین کشور برای مهاجرت کاری زنان می باشد.  هم چنین 66 درصد از زنان این کشور از چشم انداز شغلی خود راضی هستند. حدود 77 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی و حدود 72 درصد از امنیت شغلی خود رضایت دارند. 

2.بحرین

10 کشور برتر برای مهاجرت کاری زنان با بالاترین رضایت شغلی

بهترین کشور برای مهاجرت کاری زنان، بحرین می باشد. حدود 66 درصد از زنان از چشم انداز شغلی خود راضی هستند و حدود 76 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی رضایت  دارند. هم چنین در این کشورر حدود 61 درصد زنان از امنیت شغلی خود راضی هستند.

1.جمهوری چک

جمهوری چک، آخرین کشوری است که در این لیست قرار دارد. حدود 73 درصد از زنان این کشور از چشم انداز شغلی خود رضایت دارند. هم چنین 79 درصد از زنان از تعادل میان کار و زندگی و 78 درصد از امنیت شغلی خود راضی هستند.

4.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote)

مطالب مشابه

تماس با ما

همکاری با ما

تور کیش با پرواز ماهان

تور دبی با پرواز ماهان

تور آنتالیا با پرواز ماهان

تور ارزان قیمت ترکیه برای شهریور 94

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر