4 دلیلی که حتما باید از آفریقای جنوبی دیدن کنید

در ادامه ی این مقاله سعی داشته ایم تا فعالیت ها و ماجراجویی های دوست داشتنی و لذت بخش را برای گردشگران عزیز ایرانی نام ببریم تا اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به بازدید از این منطقه علاقه دارند، بدانید که تفریحات و کارهای بسیار جالبی است که می توانید در آفریقای جنوبی انجام دهید. برای مثال cage diving یکی از مناطقی است که می توانید در آن کوسه های سفید و بزرگ را از نزدیک مشاهده کنید. جالب است بدانید در سرتاسر جهان آفریقا را به عنوان منطقه ای می شناسند که فرصت های زیادی برای ماجراجویی در اختیار بازدید کننده ها قرار می دهد. همچنین در سال 2018 نیز این منطقه به عنوان یکی از برترین مقاصد گردشگری شناخته شد. برای شناختن جاذبه های گردشگری و تفریحات آفریقای جنوبی در ادامه ما را همراهی کنید.

4 دلیلی که حتما باید از آفریقای جنوبی دیدن کنید

1- از منطقه ی Johannesburg با استفاده از بالن های هوایی دیدن کنید.

یکی از تجربه های فراموش نشدنی و خاطره انگیزی که در آفریقای جنوبی می توانید داشته باشید این است که مناطق آن را از بالای زمین به وسیله ی بالن های هوایی مشاهده کنید. البته دیدن منطقه ی شمالی Johannesburg به وسیله ی این بالن های حدودا یک ساعت به طول می انجامد. همچنین جالب است که شما حتی می توانید این فعالیت را در هنگام گرگ و میش بودن هوا یعنی درست قبل از طلوع خورشید نیز انجام دهید. همچنین می توانید از دیدن مناطق سر سبز و زیبای آفریقای جنوبی نهایت لذت را ببرید. این مورد یکی از کارهایی است که حتما باید در این ناحیه انجام دهید.

2- به سفر اکتشافی در قسمت های مختلف آفریقا بپردازید.

یکی دیگر از کارهایی که می تواند درآفریقا انجام دهید این است که بازدید از حیوانات بومی این منطقه نظیر فیل ها، شیر، بوفالو و ... بپردازید. همچنین با این کار می توانید از حیات وحش این منطقه دیدن کرده و  با آن آشنا شوید. به شما پیشنهاد می کنیم برای دیدن این حیوانات به پارک ملی کروگر (Kruger National Park) بروید.

4 دلیلی که حتما باید از آفریقای جنوبی دیدن کنید

3- شیرجه ی قفس به همراه کوسه ها

کاپ تون (Cape Town) یکی از بهترین محل های سر تا سر دنیا است که می توانید به تنهایی به کوسه های سفید به حد زیادی نزدیک شوید. همچنین جالب است بدانید Dyer Island یکی از محل هایی است که بیشترین تعداد کوسه ها در این منطقه نگه داری می شوند.

4- Table Mountain

یکی از مناطقی که جزء 7 جاذبه ی طبیعی دنیا قرار گرفته است. این منطقه از جاذبه هایی است که به هنگام سفر به آفریقای جنوبی باید حتما باید از آن دیدن کرد. فعالیت های زیادی است که در این کوهستان می توانید انجام دهید، یکی از مهم ترین فعالیت ها در آن، کوهنوردی است.

 4 دلیلی که حتما باید از آفریقای جنوبی دیدن کنید

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

تور کیش 3 شب و 4 روز

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

هتل کیمیا 4 قشم

آیا باید نگران ذرات پلاستیکی میکروسکوپی در بطری های آب بود؟

آیا ماهی بخشی از یک رژیم غذایی سالم است؟

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر