6 مورد از جاذبه های شهر پاریس

1-برج ایفل

بازدید از سمبل پاریس معمولا اولین چیزی هست که هر توریستی در هنگام سفر به این شهر میخواهد انجام دهد. این برج در حدود 300 متر ارتفاع دارد و ساختار آهنی در نمایشگاه جهانی سال 1889 ساخته شد. برج ایفل یکی از جاذبه هاییست که بیشترین تعداد عکس را توریست ها در آنجا میگیرند.زیرا که این برج هم در روز و هم در شب نمای محشر و فوق العاده ای دارد. بازدیدکنندگان میتوانند برای دیدن مناظر فوق العاده ی شهر یا غذا خوردن در یکی از دو رستوران با کیفیتی که در برج قرار دارد از آشانسور استفاده کنند.

6 مورد از جاذبه های شهر پاریس
2-موزه ی لوور

بیشترین  بازدید موزه ای، در کل جهان متعلق به موزه ی لوور است. این موزه در قلعه ی لور با نشان شیشه ای هرم شکل در مرکز قرار گرفته شده است و همچنین بیش از یک میلیون شی در این موزه محافظت و نگه داری میشود. در این موزه اثرهای هنری بسیاری از نقاش های معروف مانند مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی، مرگ برده اثر مایکل آنژ و همچنین مجسمه ی یونانی ونوس میلو و دیگر اثرهای هنری در آنجا به نمایش گذاشته شده اند.

6 مورد از جاذبه های شهر پاریس
3-Arc de Triomphe

این مکان یکی از جاذبه های توریستی پاریس است که در سال 1806 برای یادبود پیروزی جنگ های ناپلئون بناپارت ساخته شد. با داشتن 164 فوت ارتفاع و 148 فوت عرض، پیچ و خم های این اثر بیانگر پیروزی های این جنگ میباشد و نام های افراد زیادی که در این جنگ کشته شدند بر روی آن حکاکی شده است.


4-Notre Dame de Paris  

هیچ سفری در پاریس بدون بازدید از این کلیسای معروف جهانی کامل نمیشود. این کلیسا بیش از 120 متر ارتفاع دارای 2 برج بلند و یک برج مارپیچی شکل است. این کلیسای شگفت انگیز یک مثال کامل از معماری گوتیک فرانسه است. یک تور به این شاهکار قرن 13ای به بازدیدکنندگان این اجازه را میدهد که منحنی های گوتیک و کلکسیون های زیبا عتیقه را در آنجا مشاهده کنند.

6 مورد از جاذبه های شهر پاریس
5-Sacre-Coeur

یکی از مناطق قابل توجه در پاریس ساختمان سفید و خمره ای شکل Sacre-Coeur میباشد. این بنا در مرتفع ترین تپه ی اسن شهر که منت مارتره است بنا شده است. این طراحی سلطنتی به بسیاری از توریست ها این امکان را میدهد که همه ساله به آنجا بروند و این معماری داخلی زیبا را از نزدیک مشاهده کنند.

6 مورد از جاذبه های شهر پاریس
6-Jardin du Luxembourg

این باغ لوکسنبرگ دومین باغ بزرگ پاریس است. بازدیدکنندگان میتوانند در این باغ به پیکنیک بروند و یا بین گل-های زیبا و درخت های میوه ای و مجسمه های هنری قدم بزنند و نهایت لذت و آرامش را در این باغ تجربه کنند. برای تفریح و ورزش، محل های تنیس و تجهیزات فیتنس هم در این باغ قرار داده شده. بچه ها میتوانند در زمین-های بازی، اسب سواری کنند یا نمایش های خیمه شب بازی تماشا کنند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

مطالب مشابه

دریافت تورهای لحظه آخری و نرخ ویژه از طریق تلگرام

رستوران های مالزی

نحوه پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور

هتل برج های طلایی کیش

هتل پاریس ایروان ارمنستان

شهر جرموک ارمنستان

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر